Bitcoin Ajandası

The Matrix 4 Filminin NFT Koleksiyonu Yayınlanacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. The Matrix 4 Filminin NFT Koleksiyonu Yayınlanacak!

The Matrix 4 Filminin NFT Koleksiyonu Yayınlanacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

NFT’lerin The Matrix, filmin vizyona girdiği tarihte piyasaya çıkacağını açıkladı. Koleksiyon için geleceği olan bir projeye dönüşüm sağlayacağı yorumu yaparak beklentileri takip altına alındı.

The Matrix 4 filminin projesi için Nifty ile anlaşan yapımcı Warner Bros., 100 bin adetlik bir avatar NFT serisi oluşturacağını belirtti. Bu şekilde NFT’lerin, sosyal medya içerisinde profil fotoğrafı olmaya uygun olacağının da açıklanmasıyla seri içerisinde oluşan her bir parça 50 dolar üzerinden satışa sunulacağının duyurusunu da yaptı.

The Matrix 4 Filminin NFT Koleksiyonu Oluyor!

The Matrix 4 Filminin NFT Koleksiyonu Oluyor!
The Matrix 4 Filminin NFT Koleksiyonu Oluyor!

Warner Bros., 30 Kasım tarihinde bir lansman düzenleyerek ürünlerin tanıtımını gerçekleştirecek. İlk başlarda standart avatar olarak gözüken NFT‘ler satışa sunulacak ve 16 Aralık tarihinde ise yapımcı şirket koleksiyona sahip olan kişilere, hap tercihi de yaptırabilecek. Mavi hapı seçenlerin koleksiyonları sistemden çıkmak istemeyen karakterlere dönüşecekken kırmızı hapı seçenler ise direniş savaşçısına dönüşen ürünlere sahip olacak. Warner Bros., The Matrix 4 projesinden 5 milyon dolarlık gelir hedefliyor.

NFT’leri Ana Akım Haline Getirmek

Nifty’s CEO’su ve kurucu ortağı Jeff Marsilio konuyla ilgili şöyle konuştu;

“Dijital kimlik ve seçim temasının ve bu kimliğe sahip olmanın The Matrix serisindeki temalarla gerçekten uyumlu olduğunu düşünüyoruz. NFT avatarıyla NFT’leri ana akım haline getirmek bu sektör için büyük bir fırsat.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir