Bitcoin Ajandası

TIME Dergisi Bilançosunda Ethereum Tutacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. TIME Dergisi Bilançosunda Ethereum Tutacak!

TIME Dergisi Bilançosunda Ethereum Tutacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Dünyanın en prestijli dergileri arasından biri olan TIME dergisi, okuyucularının meteverse hakkında eğitilmesini sağlamak için yatırım yönetimi şirketi Galaxy Digital ile bir anlaşma yaptı.

TIME dergisi, ortaklık gereğince uygulayacağı metaverse için bir TIME 100 Companies listesi ve Into the Metaverse adında yeni bir haftalık bir bülten yayınlayacağını da bildirdi. Ayrıca TIME for Learning adında yeni bir internet sayfası oluşturacağını ve metaverse ile ilgili eğitici içeriklere de yer vereceğini açıkladı.  

TIME Dergisi Ethereum Tutacak!

TIME Dergisi Ethereum Tutacak!
TIME Dergisi Ethereum Tutacak!

Yapılan anlaşmada ise TIME’ın bilançosu arasında yer tutacağı ETH aracılığıyla finanse edilecek konu üzerinden TIME Başkanı Keith A. Grossman ve Galaxy Digital Communications Direktörü Eva Casanova, anlaşmanın altı ay boyunca süreceğini de söyledi.

Derginin içeriği için kripto varlık anlamında bir ilki temsil etmese de Ethereum anlamında bir ilki temsil ettiği de ön planda tutuluyor. TIME, Nisan ayı içerisinde Grayscale ile yapılan bir anlaşmasında Bitcoin ile ödeme yapmasından bu yana bilançosunda da Bitcoin tuttuğunu bildirdi.

Metaverse ile İlgilenen Son Şirket

Diğer bir yandan da TIME, metaverse ile ilgili gündeme gelen son şirket oldu. Daha önceden bilinenler gibi Facebook’un metaverse adımının üzerine o günden bu yana birçok şirket metaverse alanına ilişkin hamlelerini ve yatırımlarını açıklamış ve alanda büyük bir hareketliliğe neden olmuştu. Kripto ile ilişkili veya ilişkili bulunmayan birçok şirketin de alandaki erken dönem meteverse projeleri için fonlar duyurduğunu bildirdi. TIME ise, okuyucuları için bu konuda vereceği eğitsel içeriklerin sayesinde bu alana farklı bir boyut kazandırmış oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir