Bitcoin Ajandası

Time Studios Robotos NFT’lerini Çocuk Dizisine Çeviriyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Time Studios Robotos NFT’lerini Çocuk Dizisine Çeviriyor!

Time Studios Robotos NFT’lerini Çocuk Dizisine Çeviriyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Tahmini olarak 100 yıllık TIME dergisinin film ve TV prodüksiyon bölümü olan Time Studios, sanatçı Pablo Stanley’nin Robotos NFT’lerini animasyon çocuk dizisi olarak geliştiriyor.

Robotos NFT koleksiyonlarından, 170’den fazla farklı özelliği bir araya getirmesiyle rastgele oluşturulmuş 10.000 droid karakterinden oluşum göstermektedir. Bored Ape Yacht Club ve CryptoPunks gibi NFT avatar projelerine benzer yapısıyla Robotos, Robotos NFT evreni içerisine dayanan bir TV dizisi oluşturmak için Time Studios ile ortaklık sağladı.

Robotos NFT’leri Çocuk Dizisine Çevriliyor!

Robotos NFT’leri Çocuk Dizisine Çevriliyor!
Robotos NFT’leri Çocuk Dizisine Çevriliyor!

Çocuklar ve aile bölümlerini yayınlamaya yeni başlayan Time Studios’un yakında animasyon çocuk dizisini başlatmaya da hazırlandığını bildirdi. Şirket, NFT’ye özgü dizi için ise geliştirmeye yönelik ilerlediğini de öne sürdü.

Time başkanı Keith Grossman konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi;

“NFT alanı içinde geliştirilmekte olan çok fazla inanılmaz IP var. Ekosistem gelişmeye devam ederken ana akım tarafından benimsenmesi sağlanmaya devam ediyor. Bu yaratıcılığın platformumuzda film, yayın olmak üzere alternatif ortamlarda bulunmasından Time’ın bu konuda oynadığı rolden gurur duyuyoruz.”

Robotos ve Time Güçlerini Birleştirince

Robotos projesinden film ve TV için gelişim sağlayan NFT’ler de ilklerden biri olmaktadır. Şimdilerde ise, çoğu projelerin kapsamında Fox, Warner Bros. gibi şirketler üzerinden film, TV ve müzik içeriğini NFT alanında girişini yaptı. ViacomCBS, film ve TV kütüphaneler üzerine veya yeni yayınlarına dayalı projeler geliştirmeye devam ediyor.

Stanley yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Karakterlere hayat vermek ve onların etrafında bir evren yaratmak her zaman benim hayalim olmuştur. Robotos ve Time güçlerini birleştirince bu rüya gerçek oluyor. Benim gibi sanatçıları destekleyen ve yaratıcıların hayatları üzerinde bu kadar olumlu bir etkisi olan NFT alanına minnettarım. NFT’ler, benzersiz ve yenilikçi bir şey yaratmak için sanatı, topluluğu ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Hikaye anlatımının ve dünya kurmanın geleceği. Yeni karakterlerimizin hikayelerini anlatmak ve Robotos NFT topluluğunu yolculuğa çıkarmak için sabırsızlanıyorum.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir