Bitcoin Ajandası

Trader John Bollinger’a Göre Bitcoin için Hedef 50.000 Dolar!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Trader John Bollinger’a Göre Bitcoin için Hedef 50.000 Dolar!

Trader John Bollinger’a Göre Bitcoin için Hedef 50.000 Dolar!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Kripto para birimlerinin lideri olan Bitcoin 50.000 doları hedefliyor. Bu konuda yorumlarını dile getiren tecrübeli trader John Bollinger görüşlerini Twitter üzerinden de belirtti.

Bollinger bantlarını üreten icadını sağlayan trader John Bollinger Bitcoin’in son büyük çıkışlarında değerlendirmelerde bulundu ve Bitcoin’in son büyük çıkış hakkında değerlendirmelerini açıkladı. Bollinger, ilk hedeflerde bunları aşması nedeninden dolayı Bitcoin için hedeflerde 50.000 doları geçme mücadelesinde yorumuna bir yandan da bu seviye altında kalan üst bantta yükseliş göreceğini söyleyerek ekleme yaptı.

Bitcoin için Hedef 50.000 Dolar!

Bitcoin için Hedef 50.000 Dolar!
Bitcoin için Hedef 50.000 Dolar!

“$btcusd, ilk hedef karşılandı ve aşıldı. İkincisi, 50k’nin hemen altındaki üst Bollinger Bandını hedefleyin. O son durakta koşuyorsun, değil mi?”

Daha öncelerde de söylenenler üzerine Bitcoin, dün 13.00 sıralarında büyük bir sıçrama kaydederek sadece 1 saat içinde 4.000 dolar yükseliş gösterdi. Bitcoin 44.000 dolar üzerinden de neredeyse 48.000 dolara kadar yükseliş görüldü. Sonrasında ise Bitcoin, 48.000 doları da aştı ve yayın saati itibariyle 47.819 dolar seviyesinde işlem görülmektedir.

Bitcoin Grafiğinin Oldukça Tatlı

Real Vision kurucu ortağı Raoul Pal da Bollinger’ın bu görüşü her daim destekleyebilecek bir yorum yaparak açıklamalarda bulundu. Pal’ın yorumlarına bakacak olursak Bitcoin grafiğinin oldukça “tatlı” göründüğünü ve “çok, çok güçlü” bir yukarı yönlü harekete yol açabileceğini söyledi.

“Bitcoin uzun vadeli günlük grafiği oldukça tatlı görünüyor. Kamanın ilk denemede kırılıp kırılmayacağını kim bilebilir, ancak bu büyüklükteki bir konsolidasyon modeli genellikle çok, çok güçlü bir yukarı yönlü harekete yol açar. #BTC”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir