Bitcoin Ajandası

Shiba Inu’dan Ödül Tokeni Müjdesi: TREAT Geliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu’dan Ödül Tokeni Müjdesi: TREAT Geliyor!

Shiba Inu’dan Ödül Tokeni Müjdesi: TREAT Geliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

2021 Eylül döneminde önemli bir yükseliş hareketi başlatan Shiba Inu, Ekim döneminin sonuna kadar rekor seviyelere imza atmıştı. Şimdilerde yeni bir projenin hazırlığında olan geliştirici ekip, yeni stabilcoin ve “TREAT” adındaki ödül tokeni projesini duyurdu.

Ödül Tokeni TREAT Geliyor

Ödül Tokeni TREAT Geliyor
Ödül Tokeni TREAT Geliyor

Projenin baş geliştiricisi Sythoshi Kusama konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamasında, yeni ödül tokeni projesinden bahsetti. Söz konusu tokenin Shiba Inu ekosistemine dahil edildiğini dile getiren baş geliştirici, detaylara da değindi. BONE Token Shibarium’daki validatörler açısından ödül tokeni görevine devam ederken, söz konusu olan yeni ödül tokeni’ninse bütün topluluk üyeleri için mevcut bir ödül tokeni niteliği taşıyacağını söyledi. Ayrıca bu ödül tokeninin, TREAT Metaverse ve Shiba Collectible Kart Oyunu’nun blockchain versiyonuyla SHI’yi dengeleyecek etken olması açısından ödüller kazandıracağını da ekledi.

Stabilcoin SHI 2022 Sonuna Kadar Başlatılacak

Ünlü geliştirici aynı zamanda açıklamalarında, protokolün yeni stabilcoin projesine de değindi. SHI stablecoin’in 2022 yılı sonuna kadar piyasaya sürülmüş olacağını belirten Kusama, stabilcoin’in piyasanın kötü şartlarından etkilenmeyecek şekilde tasarlandığına dikkat çekti.

Tüm bunların yanı sıra ikinci katman ağ projesi olan Shibarium’un da çalışmalarının sürdürüldüğünü, fakat start için net bir tarihten bahsedemediğini ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir