Trend Olan Coin için Tarih Verildi!

Trend Olan Coin için Tarih Verildi!

Haberler
Mart 13, 2021 tarafından Esra Yılmaz
104
ünlü kripto analisti ve aynı zamanda tryder’I olan Tyler Swope kripto para piyasası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tyler Swope, yürütmüş olduğun oracle projesi ile ilk olarak non-fungible token (NFT) alanına atılmayı hedeflediğini açıkladı.
Trend Olan Coin için Tarih Verildi!

Hedefi gerçekleştirirken aynı zamanda Chainlink’I (LINK) mercek altına alarak analizlerde bulundu.

Trend Olan Coin için Tarih Verildi!
Trend Olan Coin için Tarih Verildi!

Ünlü Analist Açıkladı

Kripto para analisti ve trader’I olan Tyler Swope, yapmış olduğu açıklamalarda Haziran ayını hedef göstererek yeni altcoin projesinin yükselişe geçeceğini açıkladı. Ünlü analist Tyler Swope, yayınlamış olduğu yeni bir video ile Chainlink (LINK) hakkında açıklamalarda bulunarak Chainlink ile gelişmekte olan dijital sanat endüstrisi arasındaki bağa dikkat çekti. Swope, kripto para alanında geliştirmiş olduğu projesi olan oracle ile gelişmekte olan NFT ve oyun pazarına girebileceğini dile getirdi. Tyler Swope, yayınlanmış olan Chainlink blog yazısında dinamik NFT’leri tanımladı. Yayınlanan blog yazısına gçre Oracle projesi sadece NFT alanına nasıl katılacağını araştırmıyor, aynı zamanda Chainlink’İn Verifiable Randmoness Generator (VRF)’unun mevcut olarak yayında olduğunu ve bununla beraber sektöre deper kattığının altını çiziyor. Yapmış olduğu açıklamalarda Swope, Chainlink’in kendi VRF’si olduğunu söylerken aynı zamanda oracle node’leri olduğunu ve akıllı sözleşmelere eklenen rastgele bir sayı oluşturarak VRF ağının yayında olduğunu belirtti. VRF ise rastgelelik kullanılarak NFT’lere dinamik yetenekler konusunda potansiyele sahip.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle