Bitcoin Ajandası

Tron Kurucusu Justin Sun Açıkladı: İş Birliğine Hazırız!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Tron Kurucusu Justin Sun Açıkladı: İş Birliğine Hazırız!

Tron Kurucusu Justin Sun Açıkladı: İş Birliğine Hazırız!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

SEC tarafından açılan manipülasyon davasına konu olan Tron’un kurucusu Justin Sun, konuyla alakalı olarak düzenleyici kurumlar ve hükümetle iş birliği için hazır olduklarını dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin faiz kararı almasının ardından yeni bir haber gündemde bomba etkisi yarattı. Dün gece saatlerinde SEC’ten yeni bir dava hamlesi geldiği öğrenildi. Elde edilen bilgilere göre SEC, Tron kurucusu Justin Sun’a yönelik olarak kayıt dışı menkul kıymet gerekçesiyle yeni bir dava açtı. Davanın konusuysa TRON (TRN) ve Bittorent (BTT) oldu.

Tron Kurucusu Justin Sun Açıklamalarda Bulundu!

Tron Kurucusu Justin Sun Açıklamalarda Bulundu!
Tron Kurucusu Justin Sun Açıklamalarda Bulundu!

Tron kurucusu Sun ise konuyla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında Sun, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) dijital varlıklar açısından düzenleyici çabalarının ve netliklerinin hala emekleme aşamasında olduğunu ifade etti. Kendisiyle alakalı açılan davaya konusunda pek fazla yorum yapmak istemeyen Tron kurucusu, kendisine isnat edilen suçlamaların haksız olduğunu ve bu suçlamaların çalışmalarını etkilemeyeceğini belirtti.

Ayrıca açıklamalarında Sun, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun kripto para piyasalarındaki önemine dikkat çekti. Tron kurucusu Sun, kripto endüstrisini düzenlemek üzere çalışmalar gerçekleştiren hükümet ve düzenleyici kurumlarla iş birliği yapmaya hazır olduklarını da aktardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir