Bitcoin Ajandası

Tron Kurucusundan HT Token’e Destek: Milyonlarca Satın Aldım!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Tron Kurucusundan HT Token’e Destek: Milyonlarca Satın Aldım!

Tron Kurucusundan HT Token’e Destek: Milyonlarca Satın Aldım!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Tron kurucusu Justin Sun, yapmış olduğu bir açıklamasında on milyonlarca HT Token (Huobi Token) satın aldığını belirtti. Üstelik şimdilerde danışmanı olduğu Huobi Global’in söz konusu yerel tokeninin cüzdanındaki sayısını artırmak istediğini de ekledi.

Token’le alakalı yorumlarını vermiş olduğu bir röportajda belirten Justin Sun, kendisini HT Token sahipleri arasında en fazla tokeni bulunan kişilerden biri olarak tanımladı. Tron kurucusu aynı zamanda açıklamalarında kripto para borsasının kurulduğu tarihten bu yana Huobi Token biriktirdiğinden de bahseden ünlü mucit, borsanın danışmanı olduktan sonra 7 gün içerisinde token fiyatının yüzde 100 artış gösterdiğine dikkat çekti.

Sun’ın HT Token’de Desteği Fiyat Artışı Sağladı

Sun’ın HT Token’de Desteği Fiyat Artışı Sağladı
Sun’ın HT Token’de Desteği Fiyat Artışı Sağladı

Elde edilen verilere göre şimdilerde HT Token fiyatı, yüzde 7,1 değer artırarak 7,82 dolardan işlem görüyor. Buna karşın günlük bazda token fiyatı 6.87 dolarken 8,14 dolara ulaştı. Buna göre 7 günlük süreçte yüzde 88,1 oranında değer artışı kaydedildi.

HT Token, hafta içerisinde en düşük 4,07 dolar seviyesinden şimdiki fiyatına ulaşmayı başardı. Bu veriler, tokenin bir haftadan kısa bir sürede piyasa değerini 600 milyon dolardan fazla artırdığına işaret ediyor. Buna göre Justin Sun’ın Huobi’de token fiyatı üzerinde ciddi bir etkisi olduğu görülüyor.

Huobi Global borsası, şimdilerde en büyük 10 kripto para borsasından biri olarak nitelendiriliyor. Huobi’nin günlük işlem hacminin 900 milyon dolar civarında olduğu biliniyor.

Justin Sun Huobi’de Gölge Sahip Olabilir mi?

Geçtiğimiz günlerde Huobi Global borsasıyla alakalı ilginç bir iddia ortaya atıldı. Elde edilen bilgilere göre kripto piyasalarında Tron’un mucidi Justin Sun’ın, Huobi Global borsasının gölge sahibi olduğu düşünülüyor. Buna karşın Justin Sun, ortaya atılan bu iddiaları ve borsadan hisse satın aldığına yönelik iddiaları reddetti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir