VISA CEO’su Kelly Tüm Kripto Para Gelişmelerinin Tam Ortasındayız!

VISA CEO’su Kelly Tüm Kripto Para Gelişmelerinin Tam Ortasındayız!

Haberler
Eylül 13, 2021 tarafından Esra Yılmaz
65
Kripto paralarda verilen destekleriyle bilinen ve Ağustos ayında da 150 bin dolar değerde ETH ödemesi yapan ve CryptoPunks’tan bir NFT satın alan dünya devi Visa tüm kripto para gelişmelerinin tam ortasında olduğunu söyledi.
VISA CEO’su Kelly Tüm Kripto Para Gelişmelerinin Tam Ortasındayız!

Dünya ödeme devi olan Visa CEO’su Al Kelly, kripto paralar konusunda özellikle de önümüzdeki yıllarda pozitif bir bakışla “Sektör ne kadar ilerler bilmek zor ama tek bildiğim Visa’nın tüm kripto para gelişmelerinin tam ortasında olduğu…” dedi.

Dünya kapsamında en büyük ödeme şirketleri arasında olan Visa’nın CEO’su Al Kelly, katılımcı olduğu bir podcast üzerinden kripto paralar için konuşma gerçekleşti. Fortune CEO’su Alan Murray ile değerlendirme yapan Kelly, kripto para endüstrisinde de tüm kripto para gelişmelerinin tam ortasında olduğunu ve 5 yılda da çok daha gelişme kaydedileceğini belirtti.

Tüm Kripto Para Gelişmelerinin Ortasındayız!

Tüm Kripto Para Gelişmelerinin Ortasındayız!
Tüm Kripto Para Gelişmelerinin Ortasındayız!

Endüstri alanında sağlanan gelişmelerin bir heves olma ihtimalini göz ardı etmeden belirginleştiren VISA CEO’su şu ifadeleri kullandı.

“Yaptığımız işle ilgili en çok sevdiğim konu, kazananlarla kaybedenleri seçmiyor olmamız. Bugün burada oturup konuşuyoruz ve ben kripto para endüstrisinin nerelere gidebileceğini bilmiyorum. Geçici bir heves de olabilir ve bu bizim için sorun olmaz. Ya da aşırı derecede popüler olabilir. Bunu bilebilecek kadar akıllı değilim. Tek bildiğim VISA’nın tüm bu gelişmelerin tam ortasında olduğu…”

Hazırlıklı Olmak İstiyoruz!

Kendileri için konuşmalarına genel olarak kripto paraların önümüzdeki dönemde popüler olacağını düşündüklerini belirten Kelly, bunun için hazırlıklı olmak istediklerini söyledi: “Kripto para endüstrisi uçarsa ve biz bu büyük hacimden adil olan payımızı, hatta belki de daha fazlasını almak istiyoruz. Çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz. Hazırlıklı olmak istiyoruz. Bence iyi işler yaptık, iyi bir başlangıca imza attık.”

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle