Bitcoin Ajandası

Tüm Piyasa Çökerken 2 Altcoin Ani Yükseliş Gösterdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Tüm Piyasa Çökerken 2 Altcoin Ani Yükseliş Gösterdi!

Tüm Piyasa Çökerken 2 Altcoin Ani Yükseliş Gösterdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bitcoin (BTC) ve genel kripto para birimi piyasası son 24 saat içinde kırmızı renge bulanarak BTC %5.6 düşüş yaşarken lider altcoin Ethereum (ETH) değerinin neredeyse yüzde 7’sini kaybederken tüm piyasa çökerken 2 altcoinde yükseliş görüldü.

Bugün gayet iyi ve etkileyici performans gösteren iki altcoin de Web 3.0’a yönelik yükselen ilgiden faydalanıyor gibi görünüyor ve tüm piyasa çökerken ön plana atılıyor. Cumartesi sabahında da en çok yükselişle meydana çıkan altcoin’i, %17 ile ANKR oldu. Ankr protokolünde ise Ankr’in Web 3.0 benimseme vizyonunda tanımlanmaya başladı.

Tüm Piyasa Çökerken 2 Altcoin Yükseliş Gösterdi!

Tüm Piyasa Çökerken 2 Altcoin Yükseliş Gösterdi!
Tüm Piyasa Çökerken 2 Altcoin Yükseliş Gösterdi!

Bir Public RPC API katmanında da açık erişim gösterirken bu değere sahip olan Ankr Protocol, dünya içerisinde her yerinden node kümelerine güvenilir, yük dengeli erişim sağlamaktadır. Bir Altyapı Sağlayıcısı veya Node Sahibi olarak, node’unuzu Ankr Protokolünde kapsam alanına alınabilir.

Protokol, node’un kayıt işlemini yapar ve ağa dahil eder. Bir Geliştirici veya Ürün Sahibi olarak, onu protokolün bir kullanıcısı olarak seçebilirsiniz. Protokol, kullanıcı ve node’lar arasında gecikmeyi dinamik olarak azaltarak mümkün olan en verimli yanıtı sağlamak için Blockchain’in kullanımını optimize eder. ANKR, sekizin üstünde zinciri kapsayan genel bir RPC katmanına da erişim sağlarken Ankr, Twitter hesabına yönelik ayrıcalıklı olarak Avalanche RPC’sine dikkat çekiyor.

Sia’nın Yerel Yardımcı Program Tokenı

İkinci altcoin olarak ise %7’ye yakın yükseliş göstererek bir diğer Web 3.0 coin’i olan Siacoin (SC) değer kazancı gördü. Siacoin (SC), Blockchain tabanlı dağıtım merkezi bulunmayan bir bulut depolama platformu kapsamında ifade edilen Sia’nın yerel yardımcı program tokenı olmaktadır. Sia, kullanıcılar için kullanılmayan depolama alanlarında bulunan erişim kiralayabilecekleri bulut depolama için güvenli, güvenilir bir pazar yeri görevi görmeye devam eder. Siacoin’in arkasında bulunan Skynet Labs, “Kara Cuma” indirimiyle sundukları Skynet Pro hizmeti kapsamında da indirim yapılacağının haberini verildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir