Bitcoin Ajandası

Tüm Piyasa Çökerken Bu 5 Küçük Altcoin Fırladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Tüm Piyasa Çökerken Bu 5 Küçük Altcoin Fırladı!

Tüm Piyasa Çökerken Bu 5 Küçük Altcoin Fırladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Omicron varyantı konusunda haberler yayılmaya devam edince hem kripto para hem de borsalarda bugün keskin bir düşüş yaşandı. Ancak kayıtlar yapılsa da bazı kripto paralar içerisinde bugün büyük bir kazanç kaydetmeyi başardı.

WaykiChain (WICC) isimli bir kripto para, son 24 saat içerisinde %18.01’lik yükseliş yaşadı. Diğer piyasada çöküş yaşanırken 5 küçük altcoin fırladı. Bunlardan diğeri de WaykiChain oldu. Yeni bir konsensüs algoritmasında ise çift sanal makine akıllı sözleşme komut dosyası dili, WaykiChain’e dayalı verimli bir DEX ve sidechain’ler ve diğer protokoller için crosschain desteği içeren teknolojisinde geliştirmeye odaklanan bir platform olmuştur.

5 Küçük Altcoin Fırladı!

5 Küçük Altcoin Fırladı!
5 Küçük Altcoin Fırladı!

İkinci olarak da TrueChain (TRUE), %22.20’lik bir yükseliş yaşarken TrueChain ise merkezi olmayan uygulamaların geleceği içerisinde altyapıyı oluşturan platform olarak tanımlamaya devam etti. Yakın tarihte de TrueChain, Güney Kore içerisinde bir proje kapsamında işbirliği gerçekleştirdi ve üçüncü olarak, Dad (DAD) isimli bir altcoin, %12.9 oranında değer kazanarak ön plana çıktı. DAD, Merkezi Olmayan Reklamcılık (Decentralized Advertising) anlamına gelmektedir. DAD, küresel olarak reklam verenleri birbirine bağlamak isteyen Blockchain tabanlı bir platformu olmuştur.

COIN Adlı Japon NFT Ortaklığı

Dördüncü sırada ise %45’lik bir yükseliş yaşayarak Cortex (CTXC) yer almaya devam etti ve Cortex, kendisini Blockchain’de yapay zeka destekli dApp’leri çalıştırabilen ilk merkezi olmayan “dünya bilgisayarı” olarak tanımlandı. Son olarak, Contentos (COS) %62.09 oranında değer kazanırken Contentos, kendisinden kaynaklı merkezi olmayan bir küresel içerik ekosistemi olarak tanımlanmaya devame diyor. Contentos, Twitter’da HUG HUG COIN adlı Japon NFT projesiyle olan ortaklığını duyurdu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir