Bitcoin Ajandası

Türkiye’nin İlk Fan Token’ı GAL Bybit ile Tüm Dünyada Listeleniyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Türkiye’nin İlk Fan Token’ı GAL Bybit ile Tüm Dünyada Listeleniyor!

Türkiye’nin İlk Fan Token’ı GAL Bybit ile Tüm Dünyada Listeleniyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Türkiye içerisinde Socios.com ile kurulumu gerçekleşen ve iş birliği ile fan token’ı meydana getiren ilk takım olan Galatasaray’ın, gelirlerine büyük katkı sağlayan ilk Fan Token (GAL), dünya çapında oynuyor. Dev kripto borsaları arasından biri olan Bybit’te listeleme yapılması sonucunda yatırımcı ve kullanıcı sayısını global ölçekte artırım oluşacak.

Piyasa içerisinde görülen değerlere bakıldığında ise 29 milyon dolara yakın gösterilen ve ilk arz edildiği tarihe de hedef koyan, 2020 Şubat ayından itibaren değeri neredeyse ikiye katlanan, Galatasaray Spor Kulübü’nün ilk Fan Token’ı GAL devreye girdi. Dünyanın en büyük kripto para işlem platformları arasında olan Bybit’te mevduat kısmında gerçekleşen, alım ve satım işlemleri için listelenmeye başlamak üzere. Bybit’te GAL Token ile işlem yapımında Galatasaray takımının destekleyicileri hem kendileri için yatırım yapmasına hem de takımlarını finansal açıdan destekliyor olmasına ayrıca bir öncelik tanıyor.

Türkiye’nin İlk Fan Token’ı GAL

Türkiye’nin İlk Fan Token’ı GAL
Türkiye’nin İlk Fan Token’ı GAL

Listeleme üzerinden görülen Bybit, GAL yatırımcılarının içerisinde avantajlı fırsatlar da sunarken yarı yarıya ilk Fan Token GAL ve CHZ’den oluşan toplam 100.000 USD değerinde bir ödül havuzu açan Bybit elde tutuluyor. İşlem yapan ilk 2000 kişi için, cüzdanına her biri elli lira değerinde birer USD olmak üzere GAL ve CHZ yatıracak.

Bunun yanı sıra çeşitli sosyal medya kampanyalarını tamamlamak üzere, üye olma şartlarını gerçekleştirmek üzere yol alıyor. Tam olarak 5 kişiye Galatasaray-Fenerbahçe bileti, 1 kişiye ise iPhone 13 hediye edilecek.

Bybit’te işlem yapma aşamasına geçiş yapmak üzere başlamak için kayıt sayfasından 1 dakika gibi kısa bir süre içinde hesap açılımı da gerçekleştirilebilir.

Kullanımı Kolay ve Yenilikçi Bir Hizmet

Sahip olduğu Bitcoin ve Ethereum hacmine yönelik dünyanın en büyük kripto para platformu arasında olan Singapur merkezli Bybit, 2,5 milyonu geçen bir kayıtlı kullanıcısı ile en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biri oldu. Müşteri odaklı değerlerin de daha çok üzerine kurulan Bybit, dünya kapsamında bireysel ve kurumsal müşterileri için bu alana yönelik profesyonel, akıllı, kullanımı kolay ve yenilikçi bir hizmeti sunmak için hazırlanıyor. İnternet üzerinden alım-satım olanağı ve madencilik paketleri ile pasif gelir deneyimi sunmak için çalışıyor. Eşit davranışlı, şeffaf ve verimlilik eksenli bir işlem platformun meydana getirmeyi tam olarak taahhüt eden Bybit, müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında yanıt vermek adına birçok dilde 7/24 müşteri desteği sunuyor. Bybit, gelişmekte olan dijital varlıklar için en güvenilir işlem platformu olma misyonuyla çalışmaya devam ediyor.

24 saatlik işlem hacmine bakıldığında ise 15,5 milyar USD olan Bybit içerisinde şu an için 3 milyar USD açık pozisyon bulunuyor. Her hafta 1,5 milyondan fazla kullanıcının işlem yaptığı Bybit, dünyanın en büyük kripto para işlem platformları arasında ilk beşte yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir