Bitcoin Ajandası

Twitter, Coins Eklentisine Odaklanmış Durumda: Çalışmalar Hızlandırıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Twitter, Coins Eklentisine Odaklanmış Durumda: Çalışmalar Hızlandırıldı!

Twitter, Coins Eklentisine Odaklanmış Durumda: Çalışmalar Hızlandırıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Sosyal medya platformu Twitter, Coins eklentisine odaklandı. Bu özelliği sisteme entegre etmeye çalışan platform, Stripe ile gerçekleştirdiği çalışmalarına hız kazandırdı.

Coins Eklentisi için Çalışmalar Hızlandırıldı

Coins Eklentisi için Çalışmalar Hızlandırıldı
Coins Eklentisi için Çalışmalar Hızlandırıldı

Kripto para kullanımının son derece yaygın bir hal almaya başlamasıyla beraber geleneksel şirketler de yeni hamleler yapmaya başladı. Pek çok kurumsal firma, blok zinciri teknolojisiyle yenilenen sisteme dahil olmayı istiyor. Bu firmalar arasında yer alan Twitter, son zamanlarda gerçekleştirdiği çeşitli dijital varlık hamleleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Dünyanın en zengin iş adamlarından Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması da kripto piyasalarındaki beklentileri artırdı. Elde edilen son bilgilere göre Twitter şimdilerde Coins eklentisi için çalışmalar yürütüyor.

Twitter, Coins Entegrasyonu için Stripe ile Çalışıyor

Twitter, platforma entegre edeceği Coins sistemi için Stripe ile çalışmalar yürütüyor. Mühendislik uzmanı Jame Manchuan konuyla alakalı olarak Twitter üzerinden bir açıklamada bulundu ve çalışmalara yönelik bazı veriler paylaştı. Wong’a göre Coins entegrasyonu sayesinde yeni bir dönem başlayacak. Platform kullanıcıları, fiat para birimi üzerinden satın aldıkları Coins’leri platform dahilinde kullanma şansına sahip olacak.

Platforma kazandırılacak olan bu özellik sayesinde Twitter üzerinden aktif sosyal medya yönetimi gerçekleştiren kullanıcılara ödül sunulması sağlanacak. Platformun bahşiş verme mantığı üzerine gerçekleştirdiği bu işlem, kripto para birimlerinin entegrasyonu açısından önem teşkil ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir