Bitcoin Ajandası

Twitter ve DOGE İlişkisi Piyasayı Heyecanlandırıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Twitter ve DOGE İlişkisi Piyasayı Heyecanlandırıyor!

Twitter ve DOGE İlişkisi Piyasayı Heyecanlandırıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Popüler sosyal medya platformu Twitter ve DOGE ilişkisinin her gün biraz daha yakınlaşmasıyla beraber fiyat tarafında da hareketlilik görülüyor.

Twitter ve DOGE İlişkisi Fiyatı Tetikledi

Twitter ve DOGE İlişkisi Fiyatı Tetikledi
Twitter ve DOGE İlişkisi Fiyatı Tetikledi

Dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan Twitter, kripto varlıkların merkezi olma konumunu koruyor. Kripto endüstrisinin neredeyse yüzde 75’i Twitter tarafından oluşturuluyor. Kripto projelerini ve yatırımcıları bir araya getiren sosyal ağ, Elon Musk tarafından satın alınmasının ardından daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Özellikle de DOGE konusundaki hamleleriyle dikkat çeken Musk, piyasaların popüler varlıklarından olan DOGE desteğini sürdürüyor. Üstelik bu durum onun en büyük DOGE hayranı olmasından kaynaklandı. Yaşanan tüm bu süreçlerin ardından Twitter ve DOGE ilişkisinin piyasalarda ne gibi durumlara yol açacağı merak konusu oldu. Kripto yatırımcıları da yeni bir kıvılcımın fitilini ateşlemiş oldu.

Twitter Güncellemesi Beklentiyi Yükseltti

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, günler öncesinde açıklamada bulunarak Twitter’in yeni güncellemesinin detaylarından bahsetti. Ünlü iş insanı bu güncellemeyle beraber ağı daha iyi bir hale getirmek istediğinden bahsetti.

Şirket bünyesinde gerçekleştirilen planlamalarda küçük bir kesit paylaşan Musk, uzun biçimli tweetler, reklamcılık, şifreli mesajlar gibi çeşitli yenilikleri anlattı. Bütün bu yeniliklerin Twitter 2.0 olarak tanıtılması da dikkat çekti.

Elon Musk, Twitter’ın yeni güncellemesiyle alakalı açıklamasında Dogecoin’den bahsetmedi. Fakat bazı yatırımcılar ağa ödeme yöntemi olarak DOGE entegre edileceği konusunda dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Topluluk tarafından oluşturulan bu beklenti, DOGE fiyatının artmasına neden oldu.

Kripto para yatırımcıları, DOGE’u büyük ölçüde destekleyen Elon Musk’ın yeni bir ralli başlatmasını bekliyor. Fakat Musk henüz Twitter ve DOGE ilişkisi resmileştirmiş değil.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir