Bitcoin Ajandası

Tykhe Blockchain 30 Milyonluk Fon Topladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Tykhe Blockchain 30 Milyonluk Fon Topladı!

Tykhe Blockchain 30 Milyonluk Fon Topladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Tykhe Blockchain, Orta Doğu ve Afrika’daki kripto projelerine yatırım yapabilmek adına 30 milyon dolarlık fon topladı.

Tykhe Block Ventures şirketi, yakın bir zamanda çeşitli kripto para projelerine yatırım yapabilmek için 30 milyon dolarlık büyüme fonu finanse etti. Elde ettiği bu fonun 10 milyon dolarını ise MENA bölgesindeki projeleri desteklemek için tahsis etti.

Tykhe Blockchain Web3 Projelerine Odaklandı

Tykhe Blockchain Web3 Projelerine Odaklandı
Tykhe Blockchain Web3 Projelerine Odaklandı

Yakın bir geçmişte çeşitli blok zinciri projelerine yatırım yapabilmek için 30 milyon dolar değerinde bir büyüme fonu toplayan Tykhe Block Ventures, söz konusu bu fonun 10 milyon dolarını Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki projeler için ayırdı.

Tykhe Block Ventures şirketi, Heru Financec dahilinde dijital para birimleri ve bunların temel mekanizmalarında olduğu üzere ilk olarak Web 3.0 ve blok zinciri ademi merkeziyetçilik teknolojisine yatırım yapan çok yönlü bir varlık olarak faaliyet gösteriyor. Şimdiye kadar dWalletLabs, FanTiger, Trust Machines ve RMRK da dahil olmak üzere 25’i aşkın blok zinciri projesine destek olan şirket, MENA blok zinciri projelerine de şimdiye dek en fazla destek sağlayan şirket olarak kayıtlara geçti.

50’yi aşkın yatırımla Güneydoğu Asya’daki en başarılı yatırımcılarından biri olan Prashant Malik, söz konusu 30 milyon dolarlık Blockchain Büyüme Fonu’na öncülük etti.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir