Bitcoin Ajandası

Ünlü Analiste Göre Dogecoin Aya Çıkınca Seviyeler Değişecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analiste Göre Dogecoin Aya Çıkınca Seviyeler Değişecek!

Ünlü Analiste Göre Dogecoin Aya Çıkınca Seviyeler Değişecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dogecoin aya çıkınca yükseliş piyasasıyla birlikte hareket sağlarken seviyelerde değişiklik görüleceğini açıklayan analist tekrar yüksek seviyeler beklediğini açıkladı.

Yılın ilk zamanlarında kripto para dünyalarında güncel medyayı sarsan ünlü meme coin olan Dogecoin aya çıkınca seviyelerde tekrar zorlamayla yükselişe geçti. Bu sefer DOGE, küresel ilgi üzerine ilgiyi üzerine çekerek boğalarla beraber kendini konumlandırmaya çalışıyor. Sonuçta ise trader’larda ve yatırımcılarda meme tokeni yakından izleniyor.

Dogecoin Aya Çıkınca Bu Seviyeleri Hedefliyor!

Dogecoin Aya Çıkınca Bu Seviyeleri Hedefliyor!
Dogecoin Aya Çıkınca Bu Seviyeleri Hedefliyor!

Geçtiğimiz günlerde DOGE’nin yukarıya yön alarak ivme kazanması görülüyor. Yani diğer bir ifadeyle analist Jay Manila’a göre DOGE düşüş piyasasında daha üst seviyeye çıkarak geride kalan fiyat üzerinden Fibonacci seviyesi 0.78’in üzerine çıkmayı başarmış oldu. Yazım anında ise DOGE, son 11 gün içinde %45,93’lük bir büyüme oranıyla 0,20 dolarda işlem görürken Jay Manila’a göre, DOGE yeniden eski gündemine kavuşabilir. Böylece 0,30 ila 0,40 dolar arasındaki yükseliş fiyatına yönelebilir.

Ancak buna göre yine de Jay Manila’a şunları açıklamıştır:

“DOGE yeni yatırımcıları platformuna çekmeye devam ederse, bunların hepsi mümkün olacak.”

Diğer bir yandan ise analist hareketli ortalama kapsamında sapma durumu gibi işlemlerde (MACD) sinyal göstergesinin üzerinde kalır.

Popüler Altcoin DOGE’in Fiyatında Son Durum Nedir?

Önceden söylenen verilere göre sekizinci en büyük kripto para birimi olan DOGE, ufak kayıplar yaşayarak 0,20 dolar seviyesinde işlem görüyor ve ünlü altcoin şu an için 26,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip bulunuyor. DOGE ise şu anda piyasa değeri olarak 1,6 milyar dolarla bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir