Bitcoin Ajandası

Ünlü Analistler Altcoinlerde Boğa Koşusuna Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analistler Altcoinlerde Boğa Koşusuna Dikkat Çekti!

Ünlü Analistler Altcoinlerde Boğa Koşusuna Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

O Altcoinler Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!

Cheds takma ismini kullanan bir kripto para analisti konuya ilişkin değerlendirmelerinde başta Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) olmak üzere bazı altcoinlerde boğa koşusu hazırlığı olduğunu ifade ediyor. Ethereum’un bir yükseliş devam modeli çizdiğini dile getiren ünlü analist, buna karşın boğaların bu modeli sürdürebilmesi için ani direnç riskini ortadan kaldırması gerektiğine dikkat çekiyor. Bu gibi durumlarda çoğunlukla bir dizi iç çubuk ve boğa flamasını başlatmaya gerek duyulduğunu, küçük bir itme ve duraklamadan sonra oluşacak konsolidasyon sonrasında 3 bin dolar seviyesi için beklemek gerektiğini de ekledi.

O Altcoinler Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!
O Altcoinler Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!

Cheds’e göre altcoinlerde boğa koşusu hazırlığında olan başka bir isimse AVAX. AVAX’ın pivot noktası olarak bilinen 65 dolar seviyesinden geri döndüğünü belirten analist, şimdilerde yükseliş trendini yakalamak için bir anahtar seviyeye ulaşıldığını söyledi. Bu durumda 90 doların üzerine çıkılması halinde küçük bir boğa koşusunun yaşanabileceğine de dikkat çekti.

LUNA ve FTX’de de Tahminler İç Açıcı!

Değerlendirmelerinde LUNA ve FTX’de yer veren Cheds, LUNA’nın yükseliş trendini yakalayabilmesi için 100 dolar direncini kırması gerektiğini belirtti.  FTX’de ise rallinin gerçekleşmesi için boğaların güçlü bir toparlanmaya gitmesini, 49-50 dolar bandının aşılması halinde trendin sürdürülebileceği de ifade etti.

Kripto Traderi ETH ve ATOM için de Ralli Bekliyor!

Piyasalarda yakından takip edilen uzmanlardan Inmortal, Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamalarında Bitcoin (BTYC), Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) için de bir rallinin söz konusu olduğuna dikkat çekti. BTC’nin mayıs ayına kadar fiyat dalgalanmalarıyla beraber 60 bin dolar seviyesine ulaşacağını öngören Inmortal, ETH’nin de piyasa yapısını kırmaya çalıştığını ve 3 ayın üzerine ilk yüksek seviyesine hazırlandığını dile getirdi. Kripto stratejisti altcoinlerde boğa koşusuna hazırlanan bir diğer isim olarak ATOM konusunda da mevcut fiyatından yüzde 33’lük artış gösterdiğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir