Bitcoin Ajandası

Ünlü Analistten 6 Altcoin ile İlgili İddialı Söylem!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analistten 6 Altcoin ile İlgili İddialı Söylem!

Ünlü Analistten 6 Altcoin ile İlgili İddialı Söylem!

Faruk Keresteci Faruk Keresteci -
8 0

Aaron Arnold, YouTube üzerinden yayın yapan Altcoin Daily’nin bünyesinde analist olarak görev yapıyor. Bu bağlamda isabetli tahminleri ile bilinen Aaron Arnold, Haziran ayı ile ilgili coin dünyasına dair görüşlerini takipçileri ile paylaştı. Arnold, uzun zamandır patlamasını beklediği ve Haziran ayında tam anlamıyla potansiyelini ortaya koyacağını düşündüğü bazı coinlere değindi.

Ünlü Analistten 6 Altcoin ile İlgili İddialı Söylem!
Ünlü Analistten 6 Altcoin ile İlgili İddialı Söylem!

ADA ile Başladı

Aaron Arnold’un Haziran ayı için büyük beklenti içinde olduğu coinlerin başında ADA geliyor. ADA’nın Alonzo hard foku ile potansiyelini daha üst noktalara çekeceğini düşündüğünü belirten Aaron Arnold, kurumsal girişler açısından da Cardano projesinin BTC ve ETH’yi geride bıraktığını vurguladı.

Arnold’un ikinci coini ise altcoinler arasında en yüksek hacimli token olan ETH oldu. ETH’nin kripto para birimlerine karşı olan artış ile yükseleceğini vurgulayan Aaron Arnold, benimsenme açısından da ETH’nin büyük bir potansiyel vaat ettiğini dile getirdi.

Bitcoin Toplayacak

Aaron Arnold, Bitcoin’in de Haziran ayında büyük düşüşün ardından toparlanacağını dile getirdi. Aynı zamanda MATIC’in de Haziran ayında yükseleceğini vurgulayan ünlü analist diğer coinlere de dikkat çekti. Bu kapsamda uniswap, RUNE ve LINK’in de Haziran ayında oldukça önemli bir yükseliş yaşayacağını aktardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir