Bitcoin Ajandası

Ünlü Analistten Bitcoin 2025 Hedefi Yorumu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analistten Bitcoin 2025 Hedefi Yorumu!

Ünlü Analistten Bitcoin 2025 Hedefi Yorumu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bloomberg’in dünyaca ünlü emtia analisti Mike McGlone, katıldığı programda kripto piyasalarla alakalı değerlendirmelerde bulundu. FED balyozu olarak nitelendirilen faiz yükselişlerinin kripto piyasalarını 2008’den daha kötü bir senaryoya sürükleyeceğini söyleyen McGlone, Ethereum ve Bitcoin 2025 hedefinin en yüksek seviyeler olduğuna da dikkat çekti.

Bitcoin 2025 Hedefinde Yeni Zirveler Görülebilir

Bitcoin 2025 Hedefinde Yeni Zirveler Görülebilir
Bitcoin 2025 Hedefinde Yeni Zirveler Görülebilir

FED tarafından pandemi bahanesiyle piyasaya çok fazla likidite enjekte edildiğinden bahseden ünlü analist, bu sayede riskli varlıkların değerlenmesine zemin hazırlandığını belirtti.

FED’in 2007 yılındaki parasal gevşeme politikası ciddi ölçüde likidite sağladığını, bunu artık yapamayacaklarını söyleyen McGlone, büyük finansal kriz öncesinde çok daha kötü bir senaryo beklediğinden bahsetti.

Her İki Varlık için de Zirveyi Bekliyor

Tün bu açıklamalarının yanı sıra Bitcoin ve Ethereum’dan da bahseden analist, kritik bir düzeltme ile karşı karşıya kalınmasının ardından piyasanın en büyük bu iki kripto parasının değerlendikçe değerleneceğini söyledi. Üstelik her iki varlık için de zirveyi beklediğini de dile getirdi.

Açıklamalarına kripto paraların bu yarışın en hızlı atları olduğunu söyleyen Bloomberg analisti Mike McGlone, geleceğe bakıldığında değer kazanacaklarını, fakat bu durum öncesinde şimdilik diğer pek çok varlık gibi aşağı yönlü seyir izlediğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir