Bitcoin Ajandası

Ünlü Analistten Haftalık Kripto Tahminleri! O Popüler Coinlerde Bu Seviyelere Dikkat!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analistten Haftalık Kripto Tahminleri! O Popüler Coinlerde Bu Seviyelere Dikkat!

Ünlü Analistten Haftalık Kripto Tahminleri! O Popüler Coinlerde Bu Seviyelere Dikkat!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Ünlü Analistin Kripto Tahminleri Dikkat Çekiyor!

Kripto para analisti Rakesh Upadhyay bu hafta gerçekleşmesi muhtemel olan kripto tahminlerinden bahsetti. Analiste göre BTC fiyatı 19 Mart’ta 42 bin doların üzerine çıkarken, boğalar daha üst seviyelerde olan ayıların sağlam meydan okumasına maruz kalıyor. Fakat BTC yükseliş trendini sürdürmek için mücadeleye devam ederken, belirli altcoin projeleriyse gösterdiği performansla dikkat çekiyor.

Ünlü Analistin Kripto Tahminleri Dikkat Çekiyor!
Ünlü Analistin Kripto Tahminleri Dikkat Çekiyor!

Bu hafta BTC’de beklenen seviyelerden bahsedecek olursak; analiste göre Bitcoin 42 bin 595 dolar bölgesindeki dirençle karşı karşıya görünüyor. Bu durum traderlerin daha üst seviyeler için temkinli olduğuna işaret ediyor. Fiyatın daha hareketli ortalamalara doğru seyredebileceği göz önünde bulundurularak önemli destek seviyesine dikkat edilmesi gerekiyor. Bitcoin fiyatının bu ortalamadan geri dönmesi halinde boğaların satın alımlar açısından daha derin seviyeleri beklemesi gerekebilir. Bu durum kırılma ihtimalini artırarak genel direnç seviyesinin üzerinde kapanmaya neden olabilir. Analistin kripto tahminlerinin gerçekleşmesi durumunda BTC/USDT paritesi 45 bin 400 dolara, sonrasında da yükselen kanalın direnç seviyesine çıkabilir.

LUNA’da En Büyük Beklenti 125 Dolar Seviyesi!

Terra projesinin yerel tokeni olan LUNA için alıcıların fiyatı 96 dolar seviyesinde tutabilmesi halinde tüm zamanların en büyük rekoru olan 105 dolar düzeyini test etmesi bekleniyor. Ünlü analist bu düzeyin üzerinde bir kırılma ve kapanış gerçekleşmesi halindeyse bir sonraki seviyelerin 115 dolar ve 125 dolar olduğuna dikkat çekiyor.

ETH Alıcıları İçin Avantaj Sağlıyor!

Piyasa verilerine göre Ethereum’un aşağı yönlü seyrinde direnç seviyesi üzerinde kırılmayla beraber kapanış gerçekleştirmesi ivme kazandırdı. Mevcut düzeyin altındaki gerileme için beklene seviye 32 dolar olabilir. 20 günlük EMA düzeyi yükseliş göstermeye başlarken, RSI’nin aşırı alım bölgesinde yer alması alıcılar için önemli bir avantaj olarak değerlendiriliyor. ETH’nin 32 dolardan güçlü bir toparlanma gerçekleştirmesi durumunda ayılar fiyatı 38 dolar için zorlayabilir. Bu durumun gerçekleşmesi halindeyse parite önce 45 dolar, sonrasındaysa 50 dolar düzeyine ulaşabilir. Fakat analistin kripto tahminlerine göre bu durumun aksi olarak 32 doların altında bir gerileme, bir sonraki 20 günlük EMA olarak beklenebilir.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir