Bitcoin Ajandası

Ünlü Analistten Kritik Seviyelerde Dogecoin Tahmini!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analistten Kritik Seviyelerde Dogecoin Tahmini!

Ünlü Analistten Kritik Seviyelerde Dogecoin Tahmini!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Analistin verilerinden elde edilen bilgiye göre bu fiyat bölgesinin dışına çıkıldığında, volatilitede bir artış görülebilir. Analist, boğa tahminleri 0,45 doları hedeflerken, düşüş tahminleri 0,07 dolarda seyrederken kritik seviyelerde Dogecoin ile ilgili görüşlerine devem etti.

Kritik seviyelerde Dogecoin, 0,25 dolarlık direnç seviyelerinden daha da aşağıdayken oldukça önemli olduğunu kanıtladığından çıkış yapmak için mücadele gösteriyor. Meme kripto para birimi üzerinden de fiyatı net bir görünüm olmadan konsolide olmaya devam ettiği için yılın başında sahip olduğu popülerliğinde kayıplar yaşadı. Teknik veriler üzerinden inceleme ile ünlü analist Ali Martinez, DOGE’un yükseliş trendinde devamlılık sağlamak için üstesinden gelmesi gereken açık bir direnç seviyesi olduğunu gösteriyor.

Kritik Seviyelerde Dogecoin!

Kritik Seviyelerde Dogecoin!
Kritik Seviyelerde Dogecoin!

Dogecoin, ABD içerisinde bir ETF onayı ile ilgili spekülasyonların artması nedenine göre Bitcoin kripto spot ışığını çalınma işlemine uğradığı için durgun kalmaya devam etme aşamasında. Meme-coin, fiyatında ise bir sonraki işlemde nereye gideceğine dair net bir sinyal kanıtlamadı ve konsolide olmaya devam ediyor. Analistin raporlarına göre cansız fiyat hareketi içerisinde olan DOGE’nin günlük grafikleri üzerinden simetrik bir üçgen oluşmasına neden oldu. Dogecoin’in 23 Nisan içerisinde bu zamana kadar kayıtlara alınan düşük zirveler serisi, formasyon içerisinden hipotenüsünü oluştururken, 0.16 dolarlık destek seviyesi x eksenini oluşturdu.

Dik Bir Yükseliş Yaşanabilir

Analistlerin böyle bir yükseliş hedefinde, üçgenin y eksenine göre yüksekliğinin ölçülmesi ve kırılma noktasına eklenerek belirlenebilir. Martinez, “akıllı traderlar, herhangi bir yükseliş pozisyonuna giriş yapmadan öncesinde 0,25 dolardan daha üst seviyelerde belirleyici bir günlük mum kapanışını bekleyebilirler. Bu engelin aşılmaması için de son birkaç ay içerisinde görüldüğü gibi Dogecoin’i 0.17 dolarlık destek tabanına geri gönderen bir reddedilmeye yol açabilir,” ifadelerini kullanıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir