Bitcoin Ajandası

Ünlü Borsa Hamle Yaptı, SHIB Coin Fiyatı Arttı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Borsa Hamle Yaptı, SHIB Coin Fiyatı Arttı!

Ünlü Borsa Hamle Yaptı, SHIB Coin Fiyatı Arttı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından biri olarak değerlendirilen MEXC Global, gerçekleştirdiği yeni bir etkinlikle SHIB Coin fiyatının artmasına yol açtı. Ödül etkinliğinin ardından protokol için önemli bir yere sahip olan BONE fiyatı yüzde 30 değerlendi.

Önemli Bir SHIB Coin Olan BONE Değerlendi

Önemli Bir SHIB Coin Olan BONE Değerlendi
Önemli Bir SHIB Coin Olan BONE Değerlendi

Singapurlu kripto para borsası MEXC Global önemli bir hamlede bulundu. 11.63 milyon BONE ShibaSwap biriktiren ünlü borsa, daha sonrasında BONE adına önemli bir ödül etkinliğine start verdi. Dünyanın en önemli kripto borsalarından biri olarak değerlendirilen MEXC Global, ekosistemin yönetim tokeni olan BONE ShibaSwap ile iş ortaklığı gerçekleştirdi. Kaydol, para yatır ve al-sat etkinliğiyle dikkat çeken borsa, bu hamlesiyle SHIB Coin fiyatının artmasına neden oldu.

Söz konusu olan etkinlik kazan-kazan niteliğinde bir etkinlik olurken, MEXC Global bu etkinlikle daha fazla yatırımcıya hitap edebilmeyi amaçlıyor. Etkinliğin başlamasından kısa bir süre sonra BONE talebinde artış yaşandı. Üstelik fiyatı da yüzde 30 artış göstererek 1,14 dolara yükseldi. Yazım esnasında BONE fiyatı 1.06 dolar seviyesinde seyrediyor. 24 saatlik ticaret hacmi 12.459.127 dolar olan BONE’nin, piyasa değeriyse 78.4 milyon doları gördü. Böylelikle piyasa değeri sıralamasında en değerli 308’inci kripto para birimi olarak kayıtlara geçti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir