Bitcoin Ajandası

Ünlü Çocuk Programı Kripto Para Dünyasına Giriyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Çocuk Programı Kripto Para Dünyasına Giriyor

Ünlü Çocuk Programı Kripto Para Dünyasına Giriyor

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para birimleri son aylarda en çok konuşulan gündem maddeleri hali almaya devam ederken, birçok kurumsal şirket de Bitcoin başta olmak üzere bazı kriptoları adeta benimsediğini ortaya koydu. Konuyla ilgili olarak yaşanan gelişmeler piyasalarda takip edilirken son olarak ünlü çocuk programı Teletubbies’in karakterleri de Twitter hesabından paylaşılan yeni video ile önemli mesajlar verdi. Programın meşhur karakterleri Tinky Winky, Dipsy, Laa Laa ve Po’nun lazer gözlerini kabullenmesi ile beraber kripto para topluluğu yeni videoyu şaşkınlıkla karşıladı.

Ünlü Çocuk Programı Kripto Para Dünyasına Giriyor1
Ünlü Çocuk Programı Kripto Para Dünyasına Giriyor1

Bitcoin Hakkında İpucu Bırakıldı

Yayınlanan son paylaşımlarda 4 karakterin de lazer gözlerini benimseyerek kripto para ile ilgili bir ipucu bırakması, kripto para topluluğunda fazlasıyla konuşuldu. Uzun yıllardır popülerliğini korumayı başaran bir çocuk programı olarak bilinen Teletubbies’in resmi hesabından Bitcoin hashtagli bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda kullanılan ifadeler, büyük bir ilgi gördü.

“Bizi İzlemeye Devam Edin”

Teletubbies tarafından paylaşılan yeni tweette Po ve Tinky Winky, lazer gözleri ile ortadaki soru işaretine odaklandı. Paylaşılan görsel, Teletubbies markasının tokeninin ortaya çıkmasından olası bir NFT’ye kadar pek çok soru işareti yarattı. Bunun yanı sıra Dogecoin ile olası bir ortaklık da akıllara geldi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir