Bitcoin Ajandası

Ünlü E-Ticaret Şirketi Ödemelerde Litecoin Kabul Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü E-Ticaret Şirketi Ödemelerde Litecoin Kabul Ediyor!

Ünlü E-Ticaret Şirketi Ödemelerde Litecoin Kabul Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Çevrimiçi çalışmalarıyla bilinen teknoloji perakendecisi Newegg, platform içerisinde BitPay kullanımı sağlayan müşterileri için artık ödemelerde Litecoin kabul ediyor.

Kaliforniya merkezi altında olan e-ticaret şirketi yeni yayınlanan bir basın bültenine özel olarak Newegg.com’dan alışverişlerini sağlayan müşterilerine özel olarak bu hafta da dahil olmak koşuluyla ödemelerde Litcoin kabul ediyor ve Newegg’in üst düzey yöneticisi Andrew Choi de Litecoin birleşiminden müşteri deneyiminde daha da esneklik ve daha kolay kullanım sağlanacak hale getirmeyle ilgili.

“Daha iyi bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunmak yalnızca fiyat ve seçimle ilgili değil, aynı zamanda insanların istedikleri gibi alışveriş yapmalarına izin vermek ve bu, esnek ödeme seçenekleri sunmaya kadar uzanıyor.”

Ödemelerde Litecoin Sonrası Venmo Desteği

Ödemelerde Litecoin Sonrası Venmo Desteği
Ödemelerde Litecoin Sonrası Venmo Desteği

Newegg, 2014 yılından itibaren Bitcoin ve bu yıl başından itibaren Dogecoin‘i kabul etmek adına BitPay ile çalışma sağlıyor.

Şubat ayı içinde de ödeme devlerinden biri olan PayPal, Litecoin’i mobil ödeme hizmeti Venmo’ya göre düzenleyerek dijital varlıklar üzerinden destek gelerek genişleme sağlayacağını duyurdu. Litecoin diğer ortaklar üzerinden de seyahatler ile rezervasyon platformunda Travala kredi kartını işleme alarak şirkette Aliant Payments ve kripto varlıklarda yönetim platformlar arasında BlockFi yer alıyor.

Litecoin %17 Kazanç Elde Etti!

CoinGecko’dan elde edilen verilere göre Litecoin, son yedi gün içinde alınana analiz raporlarına göre %17 kazanç elde ederek şu an içerisinde yazı yazılırken 141 dolardan işlem görmeye başladı. Newegg (NEGG), Mayıs 2021’de Nasdaq’ta halka açık olan bir şirket olarak listelenerek mevcut piyasa değeri 7.42 milyar dolar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir