Ünlü Ekonomistten Çılgın Ripple Tahmini!

Ünlü Ekonomistten Çılgın Ripple Tahmini!

Haberler
Eylül 2, 2021 tarafından Esra Yılmaz
147
Ünlü ekonomistlerden çılgın Ripple tahmini ile kullanıcılar heyecanlandı. Bir yandan Raoul Pal diğer yandan Ben Armstrong Vision birlikte aynı yorumları destekliyor.
Ünlü Ekonomistten Çılgın Ripple Tahmini!

Yüksek progili bulunan kripto para analisti Ben Armstrong Real Vision, kurucusu olduğu ve CEO görevini üstlenen Raoul Pal ile gelecek boğa koşusunda XRP’nin büyümesi hedeflendiği görülüyor. İkili çılgın Ripple tahminini sürdürmeye devam ediyor.

Tahminlere göre bakıldığında özellikle Ben Armstrong XRP için boğa koşusunda ilk aşamalarda tüm zamanlara göre diğer seviyelerden daha yüksek seviyeye ulaşmadığı için büyük kriptolardan biri olmasından dolayı da boğa koşusunda ilginç kalıyor. Çılgın Ripple tahminine göre de bu durum değişebilir de.

Çılgın Ripple Tahmini Ripple Büyük Risk Sunuyor!

Çılgın Ripple Tahmini Ripple Büyük Risk Sunuyor!
Çılgın Ripple Tahmini Ripple Büyük Risk Sunuyor!

Boğa koşusunda ilginç altcoin olmasının nedeni çok basit görülüyor. SEC davası dikkatleri üzerine topluyor. Ancak analist için bir sonraki aşamada işler değişebilir. Bu değişim iyimser boyutta. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Bu boğa koşusu sona ermeden her şeyin netleşeceğine inanıyorum. Aslında er ya da geç diye düşünüyorum. Ve bu, ilk yarıda meydana gelen baskı nedeniyle bu boğa koşusunun ikinci yarısında daha da büyük bir sıçrama olmasını sağlıyor.”

Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Herkese para cezası verildi. Bilekte bir menkul kıymet gibi görünebilecek bir tokat olacak. Her iki tarafta da suçluluk kabul edilmeyecek. Para cezası ödenecek. Ve sonra XRP’yi çalıştırmak ilginç olacak…”

20 ile 30 Dolar Arasında Daha Yüksek Seviyeleri Bile Görebiliriz!

Ayrıca Real Vision CEO’su, sayısız kullanımlara göre örnek verdiğinde şu an için XRP ile ilginç durumlarla karşılaşıyor. Dava nedeniyle borsalar üzerinden XRP’nin delist edilmesi olduğunu belirtiyor. Raoul Pal, bu nedenle insanlar üzerinden borsalarda XRP satın alamadığına dikkat çekti. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Bitwise ETF’de değil. Bitwise ETF şu anda milyar dolar ile ilk 10’da yer alıyor. Yani XRP serbest bırakıldığı anda, herkes ona yatırım yapabilecek çünkü borsalar onu geri alacak.”

“Bence 10 ila 15 dolar… XRP’nin gitmesini görmemiz gereken yer için muhtemelen doğru aralık. Benim düşünceme göre, 20 ila 30 dolar arasında daha yüksek seviyeleri bile görebiliriz.”

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle