Bitcoin Ajandası

Ünlü Giyim Markası Gap NFT Sektörüne Giriyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Giyim Markası Gap NFT Sektörüne Giriyor!

Ünlü Giyim Markası Gap NFT Sektörüne Giriyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Gap NFT sektörüne giriyor ve reklamlar için “oyunlaştırılmış bir dijital deneyim” sunuyor. Ayrıca müşterilerin dijital olarak tahsil edilebilir bir Gap kapüşonuna sahip olmaları da diğer bir avantaj olarak görülüyor. Gap, sınırlı sayıda dijital kapüşonlu NFT koleksiyonunu satışa sundu.

Gap NFT sektörüne giriş yaparken proje içerisinde Çarşamba günü web sitesi içerisinden yapılan açıklamalar ile duyuru yaptı. Yeni koleksiyonlardan da Frank Ape NFT’lerini oluşturan sanatçı Brandon Sines ile ortaklaşa tasarlandığı belirtildi.

Gap NFT Sektöründe Sanatçı Brandon Sines’in Tasarladığı Ürünle Giriş Yapıyor!

Gap NFT’leri Sanatçı Brandon Sines Tarafından Tasarlandı
Gap NFT’leri Sanatçı Brandon Sines Tarafından Tasarlandı

Sines, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Gap ile olan bu ortaklıkla, tarihin en klasik markalarından biriyle işbirliği yaparken Frank Ape’nin güzel mesajlarını ifade etmeme izin verdiği için yaratıcı döngü tam bir çember haline geldi. Üzerinde çalıştığımız fiziksel ve dijital parçaları dünya çapındaki Gap ve Frank hayranlarıyla paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

NFT’ler Satışa Çıktı

Koleksiyon Common, Rare, Epic ve One of a Kind şeklinde dört seviyede sunulurken Common NFT’ler 13 Ocak’ta saat 09.00’dan 15 Ocak’ta saat 08.59’a kadar satışa çıkmış olacak.

Daha sonra Rare sonrasında da Epic NFT’ler sunumu olacak. Son olarak, türünde tek örnek olan One of a Kind NFT, 24’ünde saat 9’da başlayarak açık artırma ile satışa sunulacak.

Gap, NFT’lerini Tezos Ağında Satışa Sundu

Gap, hissesini kanıtlayarak konsensüs mekanizması sayesinde kendisini daha enerji verimli olarak pazarladığı Tezos aracılığıyla koleksiyona başlangıç için adım attı. Enerji kaygılarının NFT’ler ve çeşitli alt topluluklarından sorun çıkardığı daha geniş kripto alanı için kötü PR olduğu da biliniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir