Bitcoin Ajandası

Ünlü İsimden Önemli Kripto Para Tahminleri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü İsimden Önemli Kripto Para Tahminleri!

Ünlü İsimden Önemli Kripto Para Tahminleri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünya çapında en önemli ve büyük kripto borsası olarak değerlendirilen Binance’ın üst düzey yöneticisi, kısa süre öncesinde önemli bir röportaj verdi. Röportajında piyasaların düşüşü hakkında değerlendirmelerinden bahseden Changpeng Zhao, ayrıca kripto para tahminlerini de açıkladı.

Binance CEO’su Zhao, Bloomberg tarafından hazırlanan Milyarderler Endeksine göre 2022 Ağustos döneminden itibaren 34.5 milyar dolar olarak düşünülen net kazancıyla dünyanın en zengin 35’inci kişi olarak listede yer alıyor. Likit net değerin neredeyse tümü kripto para yatırımı olan ünlü yöneticisinin net değeri, 2020 yılına kıyasla yüzde 70 artış gösterdi. Fakat kripto piyasaları değer kaybettikçe Zhao’nun serveti de gerileme gösterdi.

Kripto Para Tahminleri ve Web3 Deneyiminden Bahsetti

Kripto Para Tahminleri ve Web3 Deneyiminden Bahsetti
Kripto Para Tahminleri ve Web3 Deneyiminden Bahsetti

Ünlü yönetici, kendi net değerinde düşüşe neden olan kripto para piyasasındaki gelişmeler hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Kriptonun daha önce de belirsizlik dönemleri atlattığını söyleyen Zhao, her seferinde daha büyük atılımlarla geri döndüğünü belirtti. Yatırımcıların kriptoda volatiliteye eşit seviyede duyarlı olduğunu unutmamak gerektiğine dikkat çeken CEO, ayrıca risk yönetimi açısından kullanıcı eğitimlerinin önemine dikkat çekti.

Açıklamalarında kripto para tahminlerinden de bahseden Changpeng Zhao, web3 konusuna odaklandığından bahsetti. Binance olarak web3 çağına sıkı bir şekilde hazırlandıklarını, bu anlamda benimsenmeyle alakalı herhangi bir sorun ya da engel olmadığını dile getirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir