Bitcoin Ajandası

Ünlü İsmin Ethereum Tahmini Şaşırttı: Yıl Sonunda Bu Rakamı Görebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü İsmin Ethereum Tahmini Şaşırttı: Yıl Sonunda Bu Rakamı Görebilir!

Ünlü İsmin Ethereum Tahmini Şaşırttı: Yıl Sonunda Bu Rakamı Görebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Hayes’in Ethereum Tahmini Dikkat Çekti

Ünlü yönetici Hayes’in Ethereum Tahmini açıklamaları, sahip olduğu portföyün büyük ölçüde Ethereum’dan meydana geldiğini, uzun zamandır PoS modele geçiş öncesinde önemli bir yatırım yapmayı planladığını dile getirdi. ETH’nin 2022 yılında, tarihinin en büyük seviyesi olan 3 bin 500 dolardan işlem gördüğünü hatırlatan BitMex’in eski CEO’su, Ethereum’un 2.0 ve 1.0 zincirlerine bağlanmaya ayarlandığını belirtti. Bu gelişmenin ardından madencilik yerine stake etme ödülü sunacak bir PoS modelinin benimsenmesini beklediğini de söyleyen Hayes, ilk Ethereum tahminlerinin bu türden bir modelle yılda yüzde 11’e kadar getiri sağlayabileceği yönünde olduğunu da belirtti.

Hayes’in Ethereum Tahmini Dikkat Çekti
Hayes’in Ethereum Tahmini Dikkat Çekti

Ayrıca yönetici ve ETH yatırımcısı, potansiyel getirinin büyük çaplı kurumsal sermaye çekeceğini, bu gibi nedenlerle de Ethereum’un 2022’de yeni zirveleri görebileceğini düşünüyor.

ETH Fiyatı 6 Bin Doların Üzerine Çıkabilir

Bloomberg analistlerinden Jamie Coutts da Ethereum’un bu yıl ki beklentileri hakkında bazı tahminlerde bulundu. Coutts’a göre indirimli nakit akışı modeliyle ETH fiyatı 6 bin 100 dolar seviyesine yükselebilir. ETH’nin eşi benzeri olmayan bir öz sermaye, emtia ve parasal özellikler mixine sahip olduğunu düşünen analist, yürütme ve fikir birliği (Merge) katmanı konusunda da iyimser bir yaklaşım sergiliyor. Söz konusu sistem yatırımcılarına ETH’lerini stake etmeleri ve bu sayede gelir elde etmelerine imkan sağlayabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir