Bitcoin Ajandası

Ünlü Kripto Borsası Bu Altcoinleri Listeye Ekliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Kripto Borsası Bu Altcoinleri Listeye Ekliyor!

Ünlü Kripto Borsası Bu Altcoinleri Listeye Ekliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto Borsası Crypto.com’da Yer Alan Yeni Altcoinler!

Kripto Borsası Crypto.com tarafından yapılan açıklamalarda uygulama ve oyun tokeni olarak bilinen Merit Circle (MC)’in listeye dahil edilen isimlerden olduğu belirtildi. Merkezsiz özerk bir organizasyon (DAO) olan Merit Circle, MC token sahibi olan topluluk üyelerine yönetimde söz hakkı tanımakta ve oyuncuların pek çok farklı oyunu deneyimlemesin olanak sağlamaktadır. Merit Circle Coin’in borsaya listesinde yer aldığı açıklamasından sonra fiyatı 2.48 dolardan 2.63 dolara ulaştı.

Kripto Borsası Crypto.com’da Yer Alan Yeni Altcoinler!
Kripto Borsası Crypto.com’da Yer Alan Yeni Altcoinler!

Elde edilen bilgilere göre borsa listesine eklenen isimlerden bir diğeri, gizlilik tokeni olarak bilinen Threshold (T) oldu. Threshold projesi Keep Network ile NuCypher arasındaki yeni gelişmenin ardından ortaya çıktı. Threshold Network Token listeye girişinin ardından 0,1231 dolardan 0,1267 dolara ulaştı.

Ethereum tabanlı merkezsiz DeFi protokolü olan Alchemix de Crypto.com’dan yeşil ışık alan isimler arasında yer alıyor. Alchemix (ALCX) borçların ödenmesi için token haline getirilmiş getiri fonlarından faydalanan bir tür borç verme, alma ve stake protokolü olarak ifade edilmektedir. Token fiyatı kripto borsasına dahil olduktan sonra 105.17 dolardan 118 dolara ulaştı. Fakat haberin yazıldığı esnada geri çekilme yaşadığı gözlemleniyor.

Crypto.com Oscar Ödüllerinde Reklam Olarak Karşımıza Çıkıyor!

Crypto.com ile alakalı elde edilen bir başka bilgide Ukrayna’da yaşayan savaş mağdurlarına para yardımı toplamak amacıyla TV reklam hazırlığı yapıldığı ortaya çıktı. 94’üncu Akademi Ödülleri esnasında sıklıkla yayınlanması planlanan bu reklamın fayda sağlaması bekleniyor.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelesenk’in imzaladığı yeni yasa sayede ülkedeki kripto kullanımı yasal hale getirilmişti. Söz konusu olan bu sanal varlık yasası Rusya işgalinden sonra ülkeye akın eden kripto para yardımlarından sonra yürürlüğe girdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir