Bitcoin Ajandası

Ünlü Rapçinin NFT Koleksiyonlarına Cardano Ev Sahipliği Yapacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Rapçinin NFT Koleksiyonlarına Cardano Ev Sahipliği Yapacak!

Ünlü Rapçinin NFT Koleksiyonlarına Cardano Ev Sahipliği Yapacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

NFT projesi olarak bilinen Clay Nation konuya ilişkin bazı açıklamalarda bulunarak, ünlü rapçi Snoop Dogg ve NFT sanatçısı Champ Medici ile resmi bir anlaşma gerçekleştirdiğini duyurdu. Ayrıca anlaşma kapsamında Cardano’ya NFT koleksiyonları dahilindeki arazi sahaları, ikonik kil animasyonları ve açılabilen müzik içeriklerinin dahil edildiği ekledi.

NFT Koleksiyonları Cardano’da Yayınlanacak

NFT Koleksiyonları Cardano’da Yayınlanacak
NFT Koleksiyonları Cardano’da Yayınlanacak

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Snoop Dogg, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden bir araya gelerek Cardano’nun ekosistemini, müziği ve benzersiz tokenleri tartışmıştı. Bu bir araya gelişin ardından yapılan açıklamalarda Snoop Dogg’a ait NFT koleksiyonları için Cardano’nun ev sahipliği yapacağı duyurulmuştu.

Cardona ekosisteminin büyümesinden sorumlu isim Morgan Schofield ise konuyla alakalı olarak mevcut düzende ağın 50 bin para basma politikası kapsamında 4 milyonu aşkın yerel tokenin yayınlandığını ifade etti. Maddi karşılığı olmayan proje ya da sanatın basılan parça sayısındaki artışın, hem Cardano platformunun büyüme ve gelişme kaydetmesi hem de NFT endüstrisinin tekrar canlanmasıyla alakalı olduğunu dile getirdi. 

Cardano Metaverse Projesi Ocak Ayında Duyuruldu

Cardano platformuna ait ilk NFT projesi Pavia, geçtiğimiz günlerde platformda 22 bini aşkın NFT arazi sahibinin ya da eşi benzeri olmayan cüzdan sahibinin olduğunu duyurdu. Cardano bu projesini resmi olarak ilk kez ocak ayında, platformun ilk metaverse projesi olarak piyasaya sürmüştü.

Snoop Dogg ve Champ Medici’nin NFT koleksiyonları topluluk üyeleri ve piyasalar tarafından merakla bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir