Bitcoin Ajandası

Ünlü Stratejistin Bitcoin Fiyat Tahmini Dikkat Çekti: 10 Bin Doların Altına Düşecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Stratejistin Bitcoin Fiyat Tahmini Dikkat Çekti: 10 Bin Doların Altına Düşecek!

Ünlü Stratejistin Bitcoin Fiyat Tahmini Dikkat Çekti: 10 Bin Doların Altına Düşecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Katıldığı bir programda önemli açıklamalarda bulunan Academy Securities’in makro strateji başkanı Peter Tchir, Bitcoin’de satışların devam etmesini bekliyor. Ayrıca açıklamalarında Bitcoin fiyat tahminiyle dikkat çeken ünlü stratejist, 2023 yılında Bitcoin fiyatının 10 bin doların altına düşebileceğini söyledi.

Düşüşler ABD Ekonomisini Etkileyecek

Kripto piyasasının 3 trilyonken 1 trilyonun altona düşmesine dikkat çeken Tchir, çok ciddi servet etkilerinin olduğunu, bu durumun ABD ekonomisini de olumsuz yönde etkileyeceğini düşündüğünü belirtti.

Açıklamalarında kripto regülasyonlarına da değinen makro strateji başkanı, bu işin püf noktasının diğer varlıklarda olduğu üzere kanıtlayabilmek olduğunu, kriptonun zor kısmının bu olduğunu söyledi. Regülasyonların merkezinde olması gereken şeyin de bunun nasıl doğrulanacağı olduğunu ifade etti.

Bitcoin Fiyat Tahmini 10 Bin Doların Altında

Bitcoin Fiyat Tahmini 10 Bin Doların Altında
Bitcoin Fiyat Tahmini 10 Bin Doların Altında

Peter Tchir, tüm bunların dışında Bitcoin fiyat tahmininden de bahsetti. Bitcoin yükselişinin benimsenmeyle alakalı olduğunu dile getiren ünlü isim, 10 bin dolar seviyesinin 2023 yılı öncesinde dahi gelebileceğini dile getirdi.

Bununla beraber Forbes piyasa analistleri arasında yer alan Peter Tchir, hazine tahvillerinin yükseleceğini, ekonomi ve verilerin tersine dönebileceğini belirtti. Ayrıca FED ne kadar keskin konuşsa da piyasaların onu dinlememeye başladığını da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir