Bitcoin Ajandası

Ünlü Trader Bitcoin Yükselişi İçin Tarih Verdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Trader Bitcoin Yükselişi için Tarih Verdi!

Ünlü Trader Bitcoin Yükselişi için Tarih Verdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kaleo Bitcoin Yükselişi Yorumuyla Heyecanlandırdı

Ünlü bir kripto para balinası, traderi ve analisti olan Kaleo, Bitcoin’in borsayla olan ilişkisinde sıkıntılar yaşanmaya başladığı, başka bir deyişle korelasyonu bozulduğu için hali hazırdaki ticaret aralığının üzerine çıkmaya yakın olduğundan bahsetti. Ayrıca Bitcoin yükselişi için tarih de veren Kaleo’nun tahminleri dikkat çekti.

Kaleo Bitcoin Yükselişi Yorumuyla Heyecanlandırdı
Kaleo Bitcoin Yükselişi Yorumuyla Heyecanlandırdı

Büyük bir kripto cüzdanına sahip olduğu bilinen Kaleo, 476 bin civarındaki Twitter takipçisine dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Dolara değil, S&P Endeksine (SPX) karşı BTC takibinde olduğunu söyleyen Kaleo, herhangi bir traderin bu yol sayesinde Bitcoin fiyatının nereye gidebileceğini anlayacağını belirtti. BTC ve SPX’in izlenebilecek ilginç bir çift olduğunu dile getiren ünlü analist, grafiğin BTC/USD paritesinden çok daha temiz olduğunu, 2017’deki desteğin üzerindeki aralıklarla güçlü bir makro yapıya işaret ettiğini söyledi.

Ethereum Yükselişi de Olası Bir İhtimal

Açıklamalarında ayrıca BTC/SPX paritesinin daha yükselmesini beklediğinden bahseden Kaleo, Bitcoin yükselişinin olası bir durum olduğunu ifade etti. Üstelik tradere göre bahsi geçen aralığın daha üst seviyelerde kırılacağı da açık bir şekilde gözlemlenebiliyor. Diğer yandan Ethereum’un SPX karşısındaki durumunu da değerlendirdi. Geçtiğimiz günlerde BitMex kurucusu Arthur Hayes de konuya ilişkin olarak Ethereum’un yıl sonuna kadar ciddi bir artış göstereceğini ve 10 bin doların üzerinde işlem göreceğini beklediğini açıklamıştı. Hayes’in bu tahminlerine yönelik atıfta bulunan Kaleo, bu tahminlerin doğru olabileceğine işaret etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir