Bitcoin Ajandası

Ünlü Yönetici Açıkladı: Bitcoin ve BNB Coin Tutuyorum!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Yönetici Açıkladı: Bitcoin ve BNB Coin Tutuyorum!

Ünlü Yönetici Açıkladı: Bitcoin ve BNB Coin Tutuyorum!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Binance CEO’su Changpeng Zhao kripto piyasalarındaki izlenen ayı piyasasıyla alakalı bazı değerlendirmelerde bulundu. Hali hazırda piyasalarda yatay bir seyir söz konusu olurken, ünlü yönetici elinde tuttuğu Bitcoin ve BNB gibi varlıklara değindi.

Bitcoin ve BNB Coin’i Elinde Tutuyor

Bitcoin ve BNB Coin’i Elinde Tutuyor
Bitcoin ve BNB Coin’i Elinde Tutuyor

Yakın zamanda Twitter hesabı üzerinden bazı açıklamalarda bulunan Zhao, kriptoyla alakalı güçlü inancını gözler önüne serdi. Açıklamasında Bitcoin ve Binance Coin (BNB) satmadığını dile getirdi. Elde edilen bilgilere göre söz konusu iki kripto para biriminin fiyatı, tüm zamanların en üst seviyesinden sırasıyla yüzde 70.85 ve yüzde 65.86 değer kaybetmiş durumda.

Geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajında Changpeng Zhao, 2014 yılında evini satarak Bitcoin satın aldığını belirtmişti. Bitcoin fiyatı, satın alımının ardından 600 dolardan 200 dolara kadar gerileme gösterdi. Fakat buna rağmen elindeki Bitcoin’leri satmadı.

Bitcoin’in Döngülerine Rağmen Satmadı

Piyasaların en büyük birimi olan Bitcoin pek çok defa yükseliş ya da düşüş döngüsüne girdi. Buna karşın Binance CEO’su Bitcoin’e karşı sadakatini koruyarak elindeki varlığın büyük çoğunluğunu tutmayı başardı. Bununla beraber Zhao açıklamasında, işlem hacmi göz önünde bulundurulduğunda piyasanın en büyük yerel tokeni olan Binance Coin’in kesin değerinin büyük bir kısmını temsil ettiğini ifade etmişti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir