Bitcoin Ajandası

Unutulan Altcoin, Bugün Bitcoin’den 40x Fazla Kazanç Sağladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Unutulan Altcoin, Bugün Bitcoin’den 40x Fazla Kazanç Sağladı!

Unutulan Altcoin, Bugün Bitcoin’den 40x Fazla Kazanç Sağladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Unutulan altcoinlerden biri olan KuCoin Token, Twitter’da futbolu konu alan bir çekiliş sonrasında dahil edilmek üzere bazı duyuruları sonrasında dikkat çekici bir artış gördü.

Bitcoin 33.000 dolarla 35.000 dolar arasında işlem görmeye devam ederken, altcoin piyasalarında bulunan öncü kripto para birimleri daha fazla yükseliş kaydederken bugün, bir token daha şaşırtıcı bir sıçrama yaptı. Unutulan altcoinlerden biri olan KuCoin Token, Twitter’da futbol temalı bir çekilişe daha dahil olmak üzere yapılan bazı duyuruların sonrasında dik bir çıkış yaşayarak yatırımcıları şaşırttı.

Unutulan Altcoin KuCoin’in Son 24 Saatte Yüzde 40 Arttı!

Unutulan Altcoin KuCoin’in Son 24 Saatte Yüzde 40 Arttı!
Unutulan Altcoin KuCoin’in Son 24 Saatte Yüzde 40 Arttı!Unutulan Altcoin KuCoin’in Son 24 Saatte Yüzde 40 Arttı!

KuCoin Token’ın değerinde 11,11 dolarla işlem görürken, coin geçilen dönemlerde haftanın başlarında 7 dolar olarak el değişimine uğradı. Aniden yaşanan fiyat hareketleri tokenların arkasından kripto para borsaları duyuruları takibe aldı. Bugün de günün en erken saatlerinde KuCoin, 2CrazyLive için bir dağıtım etkinliği olan 30.000 dolar değerindeki FormationFi (FORM) listelemesini ve çekilişinin yapılacağını duyurdu.

KuCoin Token, genelde trader’lar üzerinden borsadan değer çekme işlemini yapan bir kâr paylaşım tokeni olarak gündemdedir. Ethereum ağı üzerinde çalışarak bir ERC-20 tokeni olarak piyasaya sürülmesinin yanında çoğu Ethereum cüzdanı tarafından da desteklenme yaşıyor. Toplamda da KCS arzı 200 milyon olarak belirlenmiş ve geriye kalan da sadece 100 milyonluk KCS arzı kalana kadar planlı bir coin yakım işlemine gerçekleştirilmek üzere adım atıldı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir