Bitcoin Ajandası

Upbit Borsasında CRV İşlemleri Askıya Alındı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Upbit Borsasında CRV İşlemleri Askıya Alındı!

Upbit Borsasında CRV İşlemleri Askıya Alındı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
16 0

Güney Kore’nin önce gelen kripto platformlarından Upbit borsası, bir balinanın kritik hamlesi sonrasında CRV Token para yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Upbit Borsası CRV İşlemlerini Durdurdu  

Upbit Borsası CRV İşlemlerini Durdurdu  
Upbit Borsası CRV İşlemlerini Durdurdu  

DeFi platformları arasında popüler olan CRV, dün akşam zor saatler geçirdi. Bir CRV balinası swap havuzunda anlık olarak 7 milyon dolarlık satışa imza attı. Gerçekleştirilen bu satış sonrasında CRV fiyatı 0,60 dolardan 0,10 dolara kadar gerileme gösterdi ve ciddi bir tehlike yarattı. Diğer yandan sektörün en önemli kripto para borsalarında işlem gören CRV fiyatı da yüzde 20’nin üzerinde değer kaybı yaşadı. Kripto paralarda yaşanan bu gibi tehlikeler sebebiyle Upbit borsası CRV yatırma ve çekme işlemlerini bir süre için durdurma kararı aldığını açıkladı.

CRV Kritik Bir Dalgalanmayla Karşı Karşıya

Konuyla alakalı olarak önemli açıklamalarda bulunan Güney Kore’nin popüler kripto para borsası Upbit, CRV’de yaşanan hareketlilikten kaynaklı olarak güvenlik önlemlerini artırdığını belirtti. CRV ile alakalı bazı stabilcoin havuzlarında çeşitli güvenlik açıklarının keşfedildiğini söyleyen borsa, bu yönde herhangi bir yatırımı değerlendirirken daha dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekti.

Diğer yandan birkaç farklı kripto havuzundaki sorunlardan bahseden borsa yetkilileri, güvenlik tedbirlerinden kaynaklı olarak CRV işlemlerini durdurmaya karar verdi. Borsa, olaya ilişkin detaylardan bahsetmedi. Bununla beraber askıya alma sürecini ne kadar zaman devam edeceğiyle alakalı da herhangi bir bilgi paylaşmadı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir