Bitcoin Ajandası

Usta Analistler SHIB Tahminlerini Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Usta Analistler SHIB Tahminlerini Açıkladı!

Usta Analistler SHIB Tahminlerini Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Popüler meme tokenler arasında SHIB tahminleri üzerine Shiba Inu karşılaştığı spekülatif coşkuların, son zamanlarda benzeri görülmeyen seviyelere ulaştığını ve Mayıs ayında görülen fiyat düşüşü öncesinde gözlemlenen bireysel ilgi çılgınlığını tekrarladı.

SHIB tahminleri üzerine kripto para birimleri üzerinden tüm zamanların en yüksek fiyatından %20’si içinde alan adreslerin sayısı altı kat artış gördü. 2 Kasım tarihine kadar olan kısmı ise sekiz gün içinde 116.560’a ulaştı. “Tüm Zamanların En Yüksekleri” olarak adlandırılan adresler içerisinde artış görülmesi, kripto para birimleri üzerinden en yüksek fiyatın yakınından satın almak için bir acele duruma yönelik işaret ediyor.

SHIB Tahminleri Açıklandı!

SHIB Tahminleri Açıklandı!
SHIB Tahminleri Açıklandı!

Traderlaı ilgilendiren ve aralarında geçen bir kayıp korkusu (FOMO) işareti oluştu. FOMO genel olarak boğa piyasalarının son ayağında görülmektedir. Into The Block, Pazar günü yayıma alınan haftalık bültende, “Bu model Shiba Inu’da en son Mayıs ayında ortaya çıktığında, SHIB %90 düştü” dedi. Bunun yanı sıra geçmiş performans gelecek üzerinde eylemin garantisi değildir.

Daha öncelerden de denildiği gibi, piyasaların, satıcıların sağlam kalabileceğinden daha uzun süre irrasyonel kalabilme durumu olabilir. Yani SHIB’nin Tüm Zamanların En Yüksekleri rekoru, bir kazanın yakın olduğunu ifade etmemektedir. Bunun yanı sıra Into The Block’un belirttiği gibi, gerçekleşme kısmında spekülatif eylemin derecesinin oldukça doğru bir göstergesi olarak hizmet gösterebilir.  Bilgili olan yatırımcılar, bireysel FOMO belirtilerinin tam olarak ortaya çıktığı esnada genellikle uzun pozisyonlamayı azaltma işlemi uygulanır.

Dogecoin katili, geçen haftalarda %15 düştü ve fiyatların yaklaşık 10 kat artarak 0.00008870 dolara ulaştığı beş haftalık bir ralli işlemini sonlandırdı. Bugünün sabah saatlerinde kripto para birimi 0,000055 dolardan azalan bir trend çizgisi direncinin yakınında el değiştirme işlemi uyguluyordu.

0.00005000 ve 0.00004490 Dolar İle Pivotun Altına Girmesi Beklenmeli

Analist Filip L. için Shiba Inu boğalarının zarar görmesi ancak satın alma fırsatını da hemen köşede bulundurması, Shiba Inu fiyatını, 0,00004490 dolar fiyat hedefiyle düşüş üçgeninde sıkıştırarak gerçeklşetirdi. SHIB fiyatı, RSI’nin aşırı satım bölgesinde işlem yapmamasından dolayı alıcıların hala ilgilendiğini görmekte.

“Boğaların giriş noktası olarak 0.00005000 ve 0.00004490 dolar ile pivotun altına girmesini bekleyin. Shiba Inu (SHIB) fiyatı bir düşüş üçgeninde yakalandı ve aylık pivot ve %50 Fibonacci seviyesinin altına düşmeye ayarlandı. Göreceli Güç Endeksi hala 50’nin üzerindeyken, SHIB ayıları üçgeni tamamlamaya çalışırken ayıların fiyatları aşağı yönde yönlendirmek için hala bolca yeri var. Üçgenin tabanına doğru 0.00004490 dolarda bir kırılma ve aynı seviyede %61,8 Fibonacci seviyesinden olası bir sıçrama bekleyin.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir