Bitcoin Ajandası

Uzmanların BTC Fiyat Analizi: Toparlanması Mümkün mü?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Uzmanların BTC Fiyat Analizi: Toparlanması Mümkün mü?

Uzmanların BTC Fiyat Analizi: Toparlanması Mümkün mü?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Bitcoin 17 bin 600 dolar seviyesinden toparlanma hareketi başlattı. NewsBTC’nin analistlerinden Aayush Jindal’ın BTC fiyat analizine göre fiyat mevcut piyasalarda 20 bin 500 dolar ila 21 bin dolar gibi güçlü bir dirençle karşı karşıya.

Hafta sonu sert bir düşüş gösteren Bitcoin, 20 bin doların altına kadar gerileme kaydetti. Söz konusu bu değer kaybı yüzde 10 civarında olurken, 18 bin doların altına kadar düşmüş olması büyük bir endişeye neden oldu. Bitcoin fiyatı toparlanmaya başlamadan önce 17 bin 600 dolar seviyesinden dip oluşturdu.  

BTC Fiyat Analizi Toparlanmaya İşaret Ediyor

BTC Fiyat Analizi Toparlanmaya İşaret Ediyor
BTC Fiyat Analizi Toparlanmaya İşaret Ediyor

Yaşanan bu düşüşün ardından 18 bin ve 18 bin 500 dolar seviyesinde direnç seviyesinin üstünde bir toparlanma başlatan Bitcoin, aynı zamanda BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 19 bin 200 dolar seviyesinde düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırılma gerçekleştirdi.  

Analiste göre anlık direnç seviyesi 20 bin 200 dolar seviyesinde olurken, ilk büyük dirençse 20 bin 500 dolar civarında. Daha çok kazanç fiyatın 21 bin dolara ulaşmasını sağlayabilirken, bu seviyenin üzerinde bir kapanış daha büyük bir artışa işaret edebilir. Bu durumda Jindal’ın BTC fiyat analizi toparlanmaya işaret ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir