Bitcoin Ajandası

Uzmanların DogeCoin Tahminleri Dikkat Çekici! Bu Altcoinler Çakılabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Uzmanların DogeCoin Tahminleri Dikkat Çekici! Bu Altcoinler Çakılabilir!

Uzmanların DogeCoin Tahminleri Dikkat Çekici! Bu Altcoinler Çakılabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
38 0

Ünlü Analistin DogeCoin Tahminleri Yüzde 54 Değer Kaybı Yaşayacağı Yönünde!

Kripto para piyasalarında Altcoin Sherpa olarak tanınan ünlü analist, 170 bin civarındaki Dogecoin (DOGE)’i yakından izlediğini, somut bir ralli başlangıcı öncesinde DOGE fiyatında çakılma beklediğini ifade etti. Analistin bu DogeCoin tahminlerinin gerçekleşmesi halinde DOGE destek bulamadan, potansiyel olarak başka bir boğa koşusu başlamadan önce yüzde 54 oranında daha kayıp yaşayabilir.

Ünlü Analistin DogeCoin Tahminleri Yüzde 54 Değer Kaybı Yaşayacağı Yönünde!
Ünlü Analistin DogeCoin Tahminleri Yüzde 54 Değer Kaybı Yaşayacağı Yönünde!

Solana (SOL) konusunda da görüşlerinden bahseden analist, kararsızlığından bahsetti. Solana açısından aşağı yönlü bir seyrin söz konusu olduğundan bahseden analist, 80 dolar aralığının iyi bir birikim aralığı olabileceğini söyledi. Bu rakamın dip olup olmadığı konusunda kararsız olduğunu, kısa vadeli dip seviyesinin mümkün olduğunu, ancak hala potansiyel bir değer kaybı beklentisinin olduğundan bahsetti. Kişisel görüşünün 80 dolar civarının ölçeklendirme açısından iyi bir fikir olabileceğini, fakat piyasa yapısında henüz bir değişme olmadığını da açıklamalarına ekledi.

Bu Altcoin’de Beklentiler Yüksek!

The Motley analistlerinden Katie Brockman’ın görüşlerine göre ilerleyen dönemlerde büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olan yatırım aracı arayanlar için Solana muhteşem bir araçtır. Kripto piyasalarının yükselen yıldızı olduğunu dile getiren ünlü analist, her ne kadar dezavantajları bulunan bir proje olsa da 2022 yılının Ethereum’u olabileceğine ifade etti. SOLA, şimdilerde piyasa değeri 52 milyon doların üzerinde değere sahiptir. Ethereum ise 452 milyar dolar piyasa değerine sahip olurken, SOL’un pazarın en büyük kripto para birimleriyle rekabet edebilecek potansiyeli olduğuna da dikkat çekti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir