Bitcoin Ajandası

Valkyrie TRON Fonu, ABD’de Listelenme Hedefiyle Başlatıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Valkyrie TRON Fonu, ABD’de Listelenme Hedefiyle Başlatıldı!

Valkyrie TRON Fonu, ABD’de Listelenme Hedefiyle Başlatıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Valkyrie TRON Trust fonu kurulduğu üzerine açıklamalar yapıldı ve ABD’de listelenmede hedefler başlatıldı.

Valkyrie TRON Trust fonu kurulumu üzerine açıklamada fon için 2022 yılında ABD borsaları üzerinden listelenme yapılması adına başvuru planlarında birlikte hareket edildği ve ilk etapta da 55 milyon dolar varlık ile başlatıldığı açıklandı. TRON kurucusu Justin Sun, “TRON, Web’i merkeziyetsiz hale getirme misyonuyla kuruldu.

Valkyrie TRON Fonu

Valkyrie TRON Fonu
Valkyrie TRON Fonu

TRX, tüm Valkyrie TRON Fonu ekosistemleri üzerinden tamamen destek verebilen TRON ağ üzerinden birinci katman token’ı olmaktadır. Bu, yakın zamanda da açıklanacak olan stratejik girişimler için tam olarak ilk adım olacaktır.” dedi.

Valkyrie CEO’su Leah Wald ise “ABD’de ilk TRON fonunu başlatmak için TRON ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. TRON, enerji açısından verimli ve düşük maliyetli platformuyla birlikte en kapsayıcı blok zinciri olarak ün kazandı.” şeklinde konuştu.

Bitcoin ETF Başvurusu Bulunuyor

TRON, 2018 yılında kurulumu gerçekleşen ve şirket tarafından verilen bilgilere göre, kullanıcı tabanı dünya çapında 54 milyona ulaşan değer için TRX’in piyasa değeri ise 7.7 milyar dolar seviyesinde olduğu açıklamaları da yapıldı.

Valkyrie Investments, dijital ve kripto varlıklar alanı üzerinden de ABD’li bir yatırım yönetim şirketi olmaktadır. TRON fonu üzerinden de daha öncelerde Bitcoin, Algorand, Dash ve Polkadot fonlarını devreye almıştı. Valkyrie Investments’ın SEC’ye yaptığı bir Bitcoin ETF başvurusu da bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir