Valkyrie TRON Fonu, ABD’de Listelenme Hedefiyle Başlatıldı!

Valkyrie TRON Fonu, ABD’de Listelenme Hedefiyle Başlatıldı!

Haberler
Eylül 18, 2021 tarafından Esra Yılmaz
75
TRON Vakfı, yatırım şirketlerinden biri olan Valkyrie Investments ile beraber olarak Valkyrie TRON fonu kurulduğunu açıkladı.
Valkyrie TRON Fonu, ABD’de Listelenme Hedefiyle Başlatıldı!

Valkyrie TRON Trust fonu kurulduğu üzerine açıklamalar yapıldı ve ABD’de listelenmede hedefler başlatıldı.

Valkyrie TRON Trust fonu kurulumu üzerine açıklamada fon için 2022 yılında ABD borsaları üzerinden listelenme yapılması adına başvuru planlarında birlikte hareket edildği ve ilk etapta da 55 milyon dolar varlık ile başlatıldığı açıklandı. TRON kurucusu Justin Sun, “TRON, Web’i merkeziyetsiz hale getirme misyonuyla kuruldu.

Valkyrie TRON Fonu

Valkyrie TRON Fonu
Valkyrie TRON Fonu

TRX, tüm Valkyrie TRON Fonu ekosistemleri üzerinden tamamen destek verebilen TRON ağ üzerinden birinci katman token’ı olmaktadır. Bu, yakın zamanda da açıklanacak olan stratejik girişimler için tam olarak ilk adım olacaktır.” dedi.

Valkyrie CEO’su Leah Wald ise “ABD’de ilk TRON fonunu başlatmak için TRON ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. TRON, enerji açısından verimli ve düşük maliyetli platformuyla birlikte en kapsayıcı blok zinciri olarak ün kazandı.” şeklinde konuştu.

Bitcoin ETF Başvurusu Bulunuyor

TRON, 2018 yılında kurulumu gerçekleşen ve şirket tarafından verilen bilgilere göre, kullanıcı tabanı dünya çapında 54 milyona ulaşan değer için TRX’in piyasa değeri ise 7.7 milyar dolar seviyesinde olduğu açıklamaları da yapıldı.

Valkyrie Investments, dijital ve kripto varlıklar alanı üzerinden de ABD’li bir yatırım yönetim şirketi olmaktadır. TRON fonu üzerinden de daha öncelerde Bitcoin, Algorand, Dash ve Polkadot fonlarını devreye almıştı. Valkyrie Investments’ın SEC’ye yaptığı bir Bitcoin ETF başvurusu da bulunuyor.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle