Bitcoin Ajandası

Büyük Veri Yeni Petrol Oldukça Vectorspace İlerleme Hız Kazanıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Büyük Veri Yeni Petrol Oldukça Vectorspace İlerleme Hız Kazanıyor!

Büyük Veri Yeni Petrol Oldukça Vectorspace İlerleme Hız Kazanıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Ayrıca KuCoin listesinden sonra yatırımcılar üzerine talebin de doğrulama Vectorspace’nin son fiyat hareketleriyle başlamak da projenin işlevsellikleri sonraki durağı olacak.

Vectorspace AI (VXV), DeFi veya NFT trendlerine atlama ihtiyacı duymadan grafikleri veriler üzerinde gizli ilişkileri tespit edebilmek üzere yönlendirilmektedir. Ayrıca yapay eğitim yapabilen bir protokol oluşturma korelasyon matrisi ve veri kümeleri bütünü de oluşturur. VXV fiyatı, TradingView’den elde edilen verilere göre, 23 Mayıs içerisinde 0,71 dolara kadar düşüş yaşamadan önce, kripto piyasasında geri kalan kısımla birlikte önemli bir geri çekilme daha yaşamadan önce, 16 Eylül’de %2.267 artarak 19.47 dolar ile rekor seviyesine ulaştı.

Büyük Veri Yeni Petrol Oldukça Altcoin Uçuyor!

Büyük Veri Yeni Petrol Oldukça Altcoin Uçuyor!
Büyük Veri Yeni Petrol Oldukça Altcoin Uçuyor!

Bu haftalarda ise VXV için fiyat hareketinde 11 Kasım’da 24 saatlik hacmi %380 artış göstererek 9.37 milyon dolara kadar yükseliş gösterir. Ayrıca gecelik fiyat %32.42’lik bir artışla 16.18 dolardan gün içi en yüksek seviyeye ulaşma sağlar. Fiyat ve işlem hacmindeki ani artışlar üzerine de işlem hacimlerinden elde edilen verilere göre altıncı en büyük kripto para borsası olan KuCoin borsasında listelendikten sonra geliyor.

KuCoin listesini açıklayan tweet’in yanında bir de Vectorspace AI ekibi proje duyuruları ve pazarlama açısından oldukça düşük anahtarlı bir profil oluşturuluyor. Proje içerisinde Twitter gönderilerinden birçoğu, veri analizi ve biyo-bilim kapsamında en son gelişmeler üzerine keşiflerden bazılarını içeriyor.

Dijital Çağda Verilerin Artan Değeri

Ancak dijital çağlar üzerinden verilerin artış gösterme değerine ve önemine dikkatlerini yönelten herkes için, elle analiz edilmesi insan yıllarını alacak çözümleri keşfetmek için büyük miktarda veriyi ilişkilendirme ve analiz etme yeteneği, dünyadaki çözüm aranan en büyük problemler arasındadır. Örneğin, COVID-19 pandemi döneminin başlarında, Vectorspace teknolojisinden faydalanarak tedavi olarak kullanılabilecek maddelerin kısa bir listesini önermek için yıllarca süren tıbbi araştırmalara dahil olmaktır. Bulguları analiz ederek bilim insanlarının araştırmalarını daraltmasına ve değerli zamandan tasarruf etmesine yardımcı oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir