Bitcoin Ajandası

Veri Analiz Şirketi Santiment, Ethereum’u (ETH) Yorumladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Veri Analiz Şirketi Santiment, Ethereum’u (ETH) Yorumladı

Veri Analiz Şirketi Santiment, Ethereum’u (ETH) Yorumladı

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Santiment, Ethereum’un cüzdan etkinliğinde artışların ve Mayıs ayının sonundaki “panik satışından” bu yana aktif mevduat miktarlarının azaldığını ortaya koyarak Veri Analiz Şirketi Santiment, Ethereum’u (ETH) yorumladı.

Şirket bu hususta özel olarak “yükseliş yönünde iyi bir işaret” olarak değerlendirdiği kitle duyarlılığının şu anda düşüş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Santiment, Ethereum ağındaki gas ücretlerinde görülen düşüşlerin ve bu yılın Ocak ayının ortasından bu yana tanık olunmayan seviyeler için geri dönmesine dikkat çekiyor. Düşük gas ücretleri, Santiment’ın en iyi akıllı sözleşme platformu konusunda iyimser olduğunu belirtmesine neden oldu:

“Ethereum 2.800 dolar civarında seyrediyor ve önde gelen kripto para birimi için olumlu sinyallerden biri, ücretlerinin Ocak ortasındaki düşük seviyelere geri dönmesidir. İşlem başına sadece 5.48 dolar ortalama gas ücretiyle bu, yatırımcıların varlıklarını daha rahat hareket ettirmelerine olanak tanıyor.”

Veri Analiz Şirketi Santiment, Ethereum’u (ETH) Yorumladı
Veri Analiz Şirketi Santiment, Ethereum’u (ETH) Yorumladı

Santiment, Ethereum için Yüksek Seviye Yorumlarına Devam Ediyor!

Santiment, ilk olarak on Ethereum için cüzdanlar tarafından toplu olarak elde tutulan ETH sayılarının tüm zamanlarda en yüksek seviyelere yaklaştığını ve bunun tarihsel olarak varlık için özellikle yükseliş sinyali olduğunu ekliyor:

“En büyük 10 Ethereum balina cüzdanı, tutulan arz açısından yeni bir dönüm noktasına doğru ilerliyor. Şu anda 19.08 milyon ETH’ye sahip olan bu en büyük adresler, fiyat 4.300 doların üzerine çıkmadan üç hafta önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.25 milyon ETH’ye sahipti.”

MATIC Balinaları Yeniden Birikim Yapıyor!

Ethereum ölçeklendirme amaçlı çözümlerde Polygon’a gelen kısımda Santiment, rallide satış yapabilen MATIC balinalarında düzeltme sırasında tekrardan birikime yöneldiğini söylüyor:

“100.000 ila bir milyon token’a sahip MATIC balinaları biriktiriyor. Görünüşe göre bir süredir rallide satış yapıyorlar. Ve şimdi bu dip seviyelerinden satın almaya başlıyor.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir