Bitcoin Ajandası

Disney, VeVe ile Mickey Mouse NFT Koleksiyonunu Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Disney, VeVe ile Mickey Mouse NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Disney, VeVe ile Mickey Mouse NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
41 0

Disney ve NFT ortağı VeVe Michey Mouse NFT dünyasına yeni koleksiyonlar sunmaya devam ediyor ve bu süreçte de iki ortak bugün Mickey Mouse NFT’lerini piyasa sürecek.

VeVe ve Disney, geçen ay Disney+ Günü’nde Star Wars ve The Simpsons NFT’lerini meydana çıkardı. Bu sefer de öncelik VeVe ile Mickey Mouse NFT koleksiyonunu oldu. Oluşturulan ilk serinin adı ise Steamboat Willie oldu. NFT ise vapur güvertesinde siyah beyaz bir Mickey Mouse içerir.

VeVe ile Mickey Mouse NFT Koleksiyonu

VeVe ile Mickey Mouse NFT Koleksiyonu
VeVe ile Mickey Mouse NFT Koleksiyonu

VeVe, çevre dostu NFT’ler üzerinden daha çok güçlendirilmek için blok zinciri protokolü ECOMI’yi kullanmaya başladı. Etkili IP ve marka tanınırlığı için kapsamlı olarak odaklanan koleksiyon ürünlerine ağırlık verildi.

VeVe yakın zamanda da NFT’lerden Ethereum ağı kapsamında entegre sağlayabilmek için Immutable X ile birlikte çalışma başlatmıştı.

Mickey Mouse Sürümünün De Benzer Sonuçlar Göstermesi Bekleniyor

VeVe’de son Disney NFT’leri hızla tükenmeye başlamıştı. Son Simpsons NFT’leri yeniden üretilerek satışa sunuldu. Sonucunda ise güçlü bir geri dönüş sağladı. NFT topluluğunda ise bugün çıkacak olan Mickey Mouse sürümünün de benzer sonuçlar göstermesini bekliyor.

Disney ve VeVe ile birlikte piyasaya sunuşa çıkartılacak olan bu son sürüm, hem iOS hem de Android için VeVe uygulamasında yer alacak ve 22 Aralık Çarşamba günü saat 12:00 PT’de halka açık satışı gerçekleşecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir