Bitcoin Ajandası

VIDT Datalink (VIDT) Nedir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. NFT/Token
  4. »
  5. VIDT Datalink (VIDT) Nedir?

VIDT Datalink (VIDT) Nedir?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

VIDT Datalink, Binance Akıllı Zincir’de olanBEP-20 tokenı olarak çalışırken Ethereum’un ERC-20 tokenı olarak çalışma yapan yardımcı rolde olan tokenı VIDT ile hem Binance Smart Chain hem de Ethereum üzerinde çalışma işlemini gerçekleştiriyor.

VIDT Datalink (VIDT) Nedir?
VIDT Datalink (VIDT) Nedir?

VIDT Datalink (VIDT) Saklaması

Belirli bir kullanışı olmadan herhangi bir kullanıcı, bu belirlenen dosyalara karşılık olarak bir karma oluşturmasıyla birlikte olan VIDT Datalink platformu için bir dosyada kaydedebilir ayrıca sonrasında bunu kullanıcıların tercihlerine göre bir blok zincirinde kayıtlı tutarak saklama yapabilir. Dosyada var olan herhangi bir farklılık karışımında büyük oranlarda farklı hale getirilebilme ihtimalinden dolayı VIDT Datalink platformu kullanıcıların adına herhangi bir dosya kurcalama işlemini kolayca tespit edebilir.

VIDT tokenı, VIDT Datalink platformu içerisinde ödemelerde araç olarak kullanım sağlanan dosyanın karışık değerini, zaman damgasını, kişisel ve kurumsal cüzdan adreslerini kaydeden işlemleri yayınlamak amacıyla kullanımı uygulanabilir.

VIDT Datalink (VIDT) Saklaması
VIDT Datalink (VIDT) Saklaması

Her zincir yaklaşımının içinde bulunan bulutu kullanabilen VIDT Datalink, sertifikalarda, NFT’ler, sensör verilerinde, aygıt yazılımlarında oldukça önemli dijital varlıkları güvence altına alarak için VIDT kullanımı yapan çok sayıda entegratöre ve yayıcıya sahiptir. Bazı kurulumların; AmSpec, IBM ve NFT Claim gibi, sertifikalarda, faturalarda, diplomalarda ve sensörlerde belli başlı veriler gibi dijital belgelere onay vermede ve güvence altına almada VIDT Datalink’i kullanır.

Diğer bir taraftan var olan yayıncı için bir dosyanın veya bir NFT’nin basımının yapıldığı her seferde, gerekli tüm ayrıntılar için birkaç blok zincirine kaydı yapılan bir VIDT işlemi yapılır ve bu sürecin sonucunda VIDT BEP20’yi VIDT Veri Bağlantısı doğrulama sürecinin ayrılmaz bir parçası haline getirir.

İşlemlere ek olarak VIDT’nin misyonunda, veri bütünlüğü yoluyla gerçekliği güvence altına almak ve böylece hızla dijitalleşen dünyada düzgün çalışılması için gereken temel kontroller sağlanmaktadır. Blok zincirlerinde güvenceye alınan ilk Rembrandt sanatı ile hemen hemen hazırda olan ve muhteşem bir şekilde başlayan fiziksel nesnelerle bağlantı kuruyor. Sanat ve koleksiyon dünyası içinde köken ve kimlik doğrulamaları bu hususta büyük bir parçadır.  Programda, yayıncıların tedarik ettiği dosyalar, veriler ve (dijital) sanatın organizasyonları, yaratıcılarıdır. Belgelerin veya verilerin oluşum süreçlerinde, hizmetler veya donanım cihazları kullanılarak yapılabilir.

Söz edilen yayıncılar, işlemin sonrasında VIDT API’ye bağlanmasıyla herhangi bir bulut hizmetine ulaşabilir ve bu hizmetlerin entegrasyonunda, VIDT Datalink’in kapsamlı dokümantasyonuyla yapılır. Blok zincirlerinde sadece şifrelenmiş dosyalarda bulunan parmak izleri saklanmaktadır. Bu, gizlilik ve GDPR uyumluluğunu sağlanırken yayıncılar için başka bir seçenek daha oluşur ve bu da, VIDT API ile doğrudan bağlantı kurmaktır.

CoinMarketCap verilerinden elde edilenlere göre yazıların yayın için yazılmaya başlandığı sıralarda VIDT Datalink Coin, 1,47 dolardan işlem görüyor ayrıca da 72,869,0242 USD işlem verileriyle birlikte piyasa hacmi bakımı söz konusu oluyor. 494. sırada yer alan VIDT Datalink Coin’in BTC’nin karşısında 0.00002529 BTC ile işlem görmeye devam ediyor. Bu son 24 saatlik işlemlerde görülen hacimlerde 12,727,083 dolar olan VIDT Coin’in dolaşımda olan arzlarında 49,428,303 VIDT Coin olduğu görülmektedir. Ayrıca toplamda olan VIDT arzının da 58,501,137 olduğu analizlerden ortaya çıkmaktadır.

VIDT Coin Nereden Alınır?

VIDT Coin Nereden Alınır?
VIDT Coin Nereden Alınır?

VIDT Coin, işlemde bulunan hacimler sırasında dünyanın lider kripto para alım satım platformu Binance aracısı olması sebebiyle fayda sağlanarak hızlı ve güvenli bir şekilde satın alım yapılabilir.

VIDT Coin satın almada öncelik olarak Binance’e üye olma koşulu ve ardından itibari para gönderme işleminin yapılması gerekmektedir. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderimlerinin gerçekleştirilmesi sonrasında VIDT Coin’in işlem gören Bitcoin (BTC) ve BUSD alarak VIDT işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bu süreç haricinde ek işlemler arasında Binance’de sadece piyasa değeri olarak değil daha düşük değerlerde satın alma emri verilen kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmak ve alınmak istenen miktar ile almak istenilen fiyatı girmek yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir