Bitcoin Ajandası

Kripto Piyasalarında Sular Durulmuyor: Voyager Digital de İflas Başvurusunda Bulundu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Piyasalarında Sular Durulmuyor: Voyager Digital de İflas Başvurusunda Bulundu!

Kripto Piyasalarında Sular Durulmuyor: Voyager Digital de İflas Başvurusunda Bulundu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto piyasalarında ilk kez kripto hedge fonu Tree Arrows Capital ile başlayan iflas başvurularına bir yenisi daha eklendi. Kripto para platformu Voyager Digital’in, dün gece geç saatlerde iflas başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Hatırlanacağı üzere platform, yakın geçmişte para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı. Elde edilen bilgilere göre yaşanan bu gelişmenin ardından şirket iflas başvurusu gerçekleştirdi.

Voyager Digital Dün Gece Başvuruda Bulundu

Voyager Digital Dün Gece Başvuruda Bulundu
Voyager Digital Dün Gece Başvuruda Bulundu

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüş yaşanmaya devam ederken, pek çok farklı kripto platformu bu süreçten olumsuz yönde etkilendi. Elde edilen en yeni bilgilere göre kötü şartlardan etkilenen isimlerden biri de Voyager Digital olurken, şirket gece geç saatlerde New York’ta iflas başvurusunda bulundu.

Tahmini Alacaklı Sayısı 100 Binin Üzerinde

Diğer yandan şirket için sunulan dilekçeye göre tahmini olarak varlıklar 1 milyar ila 10 milyar arasında olurken, tahmini yükümlülükler de hemen hemen aynı seviyede. Ayrıca alacaklı sayısının da 100 binin üzerinde olduğu düşünülüyor.

Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan şirket CEO’su Stephen Ehrlich, bunun oldukça zor bir karar olduğunu fakat mevcut piyasa şartları dikkate alındığında doğru bir karar olduğuna inandıklarını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir