Bitcoin Ajandası

Voyager Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlatmak için Harekete Geçti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Voyager Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlatmak için Harekete Geçti!

Voyager Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlatmak için Harekete Geçti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto kredi platformu Voyager, geçtiğimiz aylarda askıya aldığı para çekme işlemlerini tekrar aktif etmeyi planlıyor. Elde edilen bilgilere göre platform üyelerini cüzdanlarındaki fonlarını 11 Ağustos’tan sonra çekmeye başlayacak.

Kredi kullandırma platformu, geçtiğimiz aylarda yaşadığı likidite krizi nedeniyle kullanıcılarının kripto ticareti gerçekleştirmesi ve para çekme, para yatırma gibi işlemleri askıya aldığını duyurmuştu. Neredeyse 2 aydır devam eden bu sürecin ardından para çekme işlemlerini yeniden aktif edeceği haberleri gündeme geldi.

Voyager 11 Ağustos’tan İtibaren Talepleri Toplayacak

Voyager 11 Ağustos’tan İtibaren Talepleri Toplayacak
Voyager 11 Ağustos’tan İtibaren Talepleri Toplayacak

Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan kripto kredi platformu, hesabında Amerikan doları bulunan kullanıcılarının 11 Ağustos Perşembe günü itibariyle 24 saatlik zaman diliminde 100 bin dolara kadar fonlarını çekebileceğini belirtti. Ayrıca çektikleri paraları 5 ila 10 içerisinde alabileceklerini de ekledi. Şirket tarafından yapılan bu açıklama, Metropolitan Commercial Bank’ta bulunan 270 milyon dolarlık müşteri fonlarını iade etme kararı aldıktan hemen sonra geldi.

Açıklamalarında para çekme taleplerinin kısa süre içerisinde işleneceğini dile getiren şirket yetkilileri, dolandırıcılık araştırmaları gibi manuel incelemelerin de gerçekleştirileceğini belirtti. Ayrıca fonların geri alınmasının kullanıcıların fonlarını aktardığı bankalara bağlı olduğunu da ekledi.

Kripto kredi kullandırma platformu daha öncesinde Alameda ve FTX tarafından sunulan satın alma tekliflerini kabul etmezken, sonrasında şirketin potansiyel olarak satılabileceğini düşündükleri belirtildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir