Bitcoin Ajandası

Web3 Dünyası’nda Yeni Bir İsim: Starbucks Kahve Temalı NFT’ler Hazırlıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Web3 Dünyası’nda Yeni Bir İsim: Starbucks Kahve Temalı NFT’ler Hazırlıyor!

Web3 Dünyası’nda Yeni Bir İsim: Starbucks Kahve Temalı NFT’ler Hazırlıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Küresel kahve şirketi Starbucks Web3 dünyasına girmeye hazırlanıyor. Bu anlamda kahve temalı NFT’ler içeren yeni bir koleksiyon için çalışmalar yürütüyor.

Yılın başında Web3 dünyasına girmeyi hedeflediğini açıklayan kahve devi, yeni müşteriler çekmeyi ve mevcut müşterilerini portföyünde tutmayı hedefliyor. Elde edilen bilgilere göre Starbucks’ın piyasaya sunulacak olan ilk NFT’leri sadece bir dijital koleksiyonla sınırlı kalmazken, sahiplerine pek çok farklı alanda avantaj sunacak.

Şirket Web3 Dünyasına Girecek Z Kuşağına Ulaşacak

Şirket Web3 Dünyasına Girecek Z Kuşağına Ulaşacak
Şirket Web3 Dünyasına Girecek Z Kuşağına Ulaşacak

Küresel bir kahve şirketi olan Starbucks Web3 haberlerini devamlı olarak gündeme getiriyor. Bu da şirketin projeye olan bağlılığını gözler önüne seriyor. Dijital koleksiyon ürünlerinin mağazalardaki iş potansiyelini artıracağını düşünen şirket, bu yıl için daha fazla haberin gündemde yer alacağını ifade etmişti.

Starbucks’ın bir ilk olacak NFT koleksiyonunun nasıl tasarlanacağı, kullanıcısına sunacağı özel avantajları ve hangi blok zinciri üzerine kurulu olacağı gibi konular hakkında detaylara ulaşılmış değil.

Starbucks kurucu ve üst düzey yöneticisi Howard Schultz konuyla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında bu projeyle potansiyel müşteri tabanının genç kuşağını çekme ve portföyünde tutma çabası içinde olduklarını belirtti. Kendi müşteri portföyünün yaşlandığını, daha genç insanlarla daha az ilgili bir duruma sahip olmak istediklerini dile getiren yönetici, şimdilerde daha önce hiç alakadar olmadıkları kadar Z kuşağıyla ilgili olduklarını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir