Bitcoin Ajandası

Web3, Meme ve Metaverse Coin’ler Şaşırttı! Büyük Bir Yükseliş Söz Konusu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Web3, Meme ve Metaverse Coin’ler Şaşırttı! Büyük Bir Yükseliş Söz Konusu!

Web3, Meme ve Metaverse Coin’ler Şaşırttı! Büyük Bir Yükseliş Söz Konusu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

En Çok Değer Kazanan Metaverse Coin Projeleri Bunlar! 

Piyasanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), son 24 saat içerisinde yükseliş göstererek 43 bin dolar seviyesini aştı. Bu durum piyasaları da olumlu yönde etkilerken yine 24 saatlik verilerde en fazla değer artıran metaverse coinler dikkat çekti. Bu coinler arasında en çok değer kazanan isim DeFi Kingdoms (JEWEL) oldu. Yakın geçmişte Synapse Protocol ile entegre edilen JEWEL, bir gün içerisinde yüzde 37.7 oranında artış kaydetti.

En Çok Değer Kazanan Metaverse Coin Projeleri Bunlar! 
En Çok Değer Kazanan Metaverse Coin Projeleri Bunlar! 

Diğer yandan Huobi Global borsasında staking servisi faaliyetlerine start verilen Polkacity (POLC) değer kazanan isimlerden bir diğeridir. 24 saatlik verilerle yüzde 20.5 oranında değer kazandığı bilinirken, Axie Infinity (AXS) de yüzde 14.8 oranında değer kazandı. AXS yakın bir tarihte NitroEX borsasında işlem görmeye başlayacak.

Meme Coinlerde de Artış Söz Konusu!

Piyasanın en popüler meme coinlerinde de yükseliş trendi başladı. Bu coinler arasında en çok değer kazanan isimlerden biri Dogecoin’dir. DOGE yüzde 13.3 civarında fiyat artırırken, Binance’de DOGE temsilcisi olarak işlem gören Binance-Peg Dogecoin de yüzde 11.1 civarında artış gösterdi. 

Web3.0 Coinlerinde de Artış Var!

Meme ve metaverse coinlerinin haricinde Web3.0 coinlerinde de artış söz konusu oldu. Octopus Network (OCT) ve Hive (HİVE) en çok fiyat artıran isimler olurken, OCT yüzde 9.28, HİVE ise yüzde 10.83 civarında artış gösterdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir