Bitcoin Ajandası

Web3 Oyunu Dogami Büyük Bir Fon Desteği Topladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Web3 Oyunu Dogami Büyük Bir Fon Desteği Topladı!

Web3 Oyunu Dogami Büyük Bir Fon Desteği Topladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Kullanıcılarının sanal dünyada bir köpek sahiplenerek besleyip büyüttüğü Web3 oyunu Dogami, katıldığı turda 7 milyon dolarlık fon elde etti.

Kripto sektörünün çalkantılı olduğu bu dönemde, projeler için fon destekleri sağlanmaya devam ediyor. Ön planda ve potansiyel sahibi olan projeler, katılım sağladıkları fon turlarında milyonlarca dolar değerinde fon toplayı başarıyor. Ağırlıklı olarak DeFi ve Web3 yatırımcıların daha fazla tercih ettiği alanlar arasında yer alıyor. Diğer yandan Aptos ve Arbitrum, 100 milyon doların üzerinde fon desteği sağlayan projeler olarak dikkat çekiyor. Ayı sezonunun sert geçen günlerinde, projelerin geliştirime ve güçlendirilme çalışmaları devam ediyor. Son olarak Dogami, 7 milyon dolarla tohum fon toplama turunu tamamlamış görünüyor.

Web3 Oyunu Dogami Güçlü Destek Aldı

Web3 Oyunu Dogami Güçlü Destek Aldı
Web3 Oyunu Dogami Güçlü Destek Aldı

Web3 tabanlı oyun projesi olarak bilinen Dogami, Bpifrance ve XAnge’ın sağladığı 7 milyon dolarlık destekle tohum yatırım turunu tamamlamış oldu. Proje, 2021 yılının ortalarında gerçekleştirdiği lansmanın ardından 14 milyon dolarlık yatırım toplamayı başardı.

Şirketin üst düzey yöneticisi ve kurucu ortağı Max Stoeckl konuya ilişkin açıklamada bulunararak Dogami’nin sıradan köpekler olmadığını, uzaydan geldiklerini ve dünyaya bir amaç doğrultusunda iniş yaptıklarını söyledi.

Elde edilen bilgilere göre Dogami projesinin yatırım turunu XAnge üstlendi. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Wagram Capital, Bpifrance ve Blockchain Founders Fund gibi isimlerin diğer yatırımcılar arasında yer aldığı ifade edildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir