Bitcoin Ajandası

Berkay Güzelsoy

Berkay Güzelsoy

  Kripto Para

  Stellar Lumens (XLM) Nedir? Nasıl Alınır? Madenciliği Nasıl Yapılır?

  Berkay Güzelsoy
  0 14

  Stellar, bankalar, ödeme sistemleri ya da bireyler arasında para transferine yardımcı olan bir sistemdir. Bu sistem, düşük ücretli transferler yapılmasına imkan sunmaktadır.

  Kripto Para

  Monero (XMR) Nedir? Nasıl Alınır? Madenciliği Nasıl Yapılır?

  Berkay Güzelsoy
  0 13

  XMR kısaltması ile karşımıza çıkan Monero, gizlilik üzerine yoğunlaşmış bir kripto para birimi olarak bilinmektedir. Gizlilik konusunda son derece iyi bir altyapıya sahip olan kripto para birimlerinden en sık tercih edilen olarak ilk sırada yer almaktadır. Bu özelliği de onu dikkat çekici hale getirmeyi başarmıştır.

  Kripto Para

  Binance Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

  Berkay Güzelsoy
  0 13

  Kripto paraların geliştirilerek piyasaya sunulmasının ardından, geleneksel yatırım araçları ve yöntemlerinden uzaklaşılarak, bu alanda yatırım yapılmaya yönelmeler olmuştur.

  Kripto Para

  Paribu’ya Nasıl Üye Olunur? Paribu’da Yapılabilecek İşlemler

  Berkay Güzelsoy
  0 17

  Kripto paraların geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi ile birlikte, bu dijital paralar ile işlem yapılabilmesi için kripto para borsalarının geliştirilmesi sağlanmıştır. Aynı kripto paralarda olduğu gibi, borsa platformlarında da birçok farklı seçenek söz konusudur.

  Kripto Para

  BTCTürk’e Nasıl Üye Olunur? BTCTürk’te Yapılabilecek İşlemler

  Berkay Güzelsoy
  0 13

  Geleneksel finans işlemleri ve yatırım araçlarına sahip olan toplumlar için, dijital para olarak isimlendirilen kripto paralar başlangıçta anlaşılması zor olmuştur. İlk kripto para olarak bitcoinin piyasaya sürülmesi ile birlikte, öngörülü yatırımcılar sayesinde bitcoin çok kısa bir sürede hedeflediği başarıya ulaşmıştır.

  Kripto Para

  Bitlo’ya Nasıl Üye Olunur? Bitlo’da Yapılabilecek İşlemler

  Berkay Güzelsoy
  0 14

  Dijital para olarak isimlendirilen kripto paraların, geleneksel yöntemlerden farklı bir yatırım aracı olarak geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi büyük bir yankı uyandırmıştır. İlk kripto para olan bitcoinin geliştirilmesinin ve kısa bir zamanda geniş bir kullanıcı kitlesine yayılması ile birlikte, başka birçok kripto paranın da geliştirilmesi sağlanmıştır.