XRP Coinbase’de Yanlışlıkla Listelendi!

XRP Coinbase’de Yanlışlıkla Listelendi!

Haberler
Eylül 10, 2021 tarafından Esra Yılmaz
76
XRP Coinbase’de yanlışlıkla listelenince teknik problemden dolayı yaşanan sorunlara değinildi ve durumda karmaşa çıkmaması için gerekli açıklamalar yapıldı.
XRP Coinbase’de Yanlışlıkla Listelendi!

ABD’nin en büyük borsalarından biri olarak görülen Coinbase, farkında olunmadan XRP listesinin yanlışlıkla listelendiğini duyurdu. XRP Coinbase’de açıklanınca taraflarca “Teknik bir problemden ötürü mobil uygulamada XRP görülmüştür” denildi.

XRP Coinbase’de yanlışlıkla listelendi ancak CEO Brian Armstrong’un geçmiş dönemlerde Lend ürünü ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. SEC ile aralarında suların ısınmasına yönelik başlanan Coinbase borsası üzerinden yaşanan teknik bir hata nedeniyle XRP‘nin Coinbase PRO mobil uygulamasında engel oluşturmadı.

XRP Coinbase’de Teknik Arızadan Dolayı Sorun Yaşadı!

XRP Coinbase’de Teknik Arızadan Dolayı Sorun Yaşadı!
XRP Coinbase’de Teknik Arızadan Dolayı Sorun Yaşadı!

Coinbase PRO’nun Twitter hesabı üzerinden TSI 7 sularında bir açıklama yapılmasıyla ve XRP’nin teknik bir hata sebebiyle görüldüğü üzerinde duruldu. Ancak işleme kapalı olduğunun bilgisi verildi:

“Daha öncede açıklandığı gibi, Coinbase XRP işlemlerini askıya almıştır. Yaşanan teknik bir problemden ötürü ise XRP, Coinbase PRO mobil uygulamasında geçici olarak bazı müşterilere gözükmüştür ancak hiçbir şekilde işlem yapılabilir durumda olmamıştır.”

Yeniden Listelenecek İddiası

Coinbase hesabı üzerinden gelen tweet’in altında ise sadece birkaç saatte binden fazla yorum gelmesiyle tedirginlik yaşandı. Bazı mühendisler böyle bir hatanın nasıl olacağı konusunda bir karar almaya çalışırken, Coinbase yatırımcıları bu durumda Ripple ve SEC arasındaki davanın gidişatından etkilenerek bu durumda borsanın XRP’yi yeniden listelemeye hazırlandığını ve hata olarak gösterilen olayın bu tarz şeylerin başlangıç olduğunun işareti olduğunu belirttiler.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle