Bitcoin Ajandası

XRP Coinbase’de Yanlışlıkla Listelendi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. XRP Coinbase’de Yanlışlıkla Listelendi!

XRP Coinbase’de Yanlışlıkla Listelendi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

ABD’nin en büyük borsalarından biri olarak görülen Coinbase, farkında olunmadan XRP listesinin yanlışlıkla listelendiğini duyurdu. XRP Coinbase’de açıklanınca taraflarca “Teknik bir problemden ötürü mobil uygulamada XRP görülmüştür” denildi.

XRP Coinbase’de yanlışlıkla listelendi ancak CEO Brian Armstrong’un geçmiş dönemlerde Lend ürünü ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. SEC ile aralarında suların ısınmasına yönelik başlanan Coinbase borsası üzerinden yaşanan teknik bir hata nedeniyle XRP‘nin Coinbase PRO mobil uygulamasında engel oluşturmadı.

XRP Coinbase’de Teknik Arızadan Dolayı Sorun Yaşadı!

XRP Coinbase’de Teknik Arızadan Dolayı Sorun Yaşadı!
XRP Coinbase’de Teknik Arızadan Dolayı Sorun Yaşadı!

Coinbase PRO’nun Twitter hesabı üzerinden TSI 7 sularında bir açıklama yapılmasıyla ve XRP’nin teknik bir hata sebebiyle görüldüğü üzerinde duruldu. Ancak işleme kapalı olduğunun bilgisi verildi:

“Daha öncede açıklandığı gibi, Coinbase XRP işlemlerini askıya almıştır. Yaşanan teknik bir problemden ötürü ise XRP, Coinbase PRO mobil uygulamasında geçici olarak bazı müşterilere gözükmüştür ancak hiçbir şekilde işlem yapılabilir durumda olmamıştır.”

Yeniden Listelenecek İddiası

Coinbase hesabı üzerinden gelen tweet’in altında ise sadece birkaç saatte binden fazla yorum gelmesiyle tedirginlik yaşandı. Bazı mühendisler böyle bir hatanın nasıl olacağı konusunda bir karar almaya çalışırken, Coinbase yatırımcıları bu durumda Ripple ve SEC arasındaki davanın gidişatından etkilenerek bu durumda borsanın XRP’yi yeniden listelemeye hazırlandığını ve hata olarak gösterilen olayın bu tarz şeylerin başlangıç olduğunun işareti olduğunu belirttiler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir